M1 Merkez Adana AVM'den araba kazanma şansı!

M1 Merkez Adana AVM'den araba kazanma şansı!

M1 Merkez Adana AVM’de bulunan tüm mağazalardan kampanya süresince toplam 150 TL’lik her alışverişe 1 çekiliş hakkı elde ederek Mercedes E250 kazanma şansı sizleri bekliyor.


M1 Merkez  Adana  AVM’de 15 Aralık 2014 – 15 Mart 2015 tarihleri arasında “Çekiliş Kampanyası” başladı… M1 Merkez Adana AVM’de bulunan tüm mağazalardan kampanya süresince toplam 150 TL’lik her alışverişe 1 çekiliş hakkı elde ederek  Mercedes E250 kazanma şansı sizleri bekliyor. Daha çok alışveriş yaparak şansınızı çoğaltmanız mümkün.

15 Aralık 2014  - 15 Mart 2015 tarihlerini kapsayan kampanya süresince AVM’deki tüm mağazalardan toplam 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerin bu muhteşem arabayı kazanabilmeleri için tek koşul, M1 Merkez Adana AVM içerisindeki katılım noktalarına gitmek ve alışverişleri karşılığında aldıkları fiş veya faturayı ibraz etmek…

Ayrıca “Hayatın Merkezi”nde Yılsonu ve Yeni yıl için cazip alışveriş imkanı da devam ediyor. 


2015’te artık bir Mercedes E250 sahibi olma hayaliniz gerçek, şansınız açık olsun…


Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz; “ Bu yıl da, Yeni yıl için araç kampanyamızı                       M1 Merkez Adana  AVM klasiği olarak tekrarlıyoruz..Yine alışverişi büyük bir keyfe 

dönüştürecek bir kampanyayı “Hayatın Merkezi”nde başlattık. Ziyaretçilerimizi harcarken kazanmanın keyfini yaşayacakları kampanyaya davet ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimizi, Mercedes E250 kazanma fırsatı için “Hayatın Merkezi”ne bekliyoruz” diyor.