Mai Residence Kartal satış ofisi!

Mai Residence Kartal satış ofisi!


Firma: Fer Yapı

Proje: Mai Residence


Mai Residence Kartal satış ofisi telefon numarası 444 93 37 olarak belirlendi. Teslimlerin hemen yapıldığı projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.


Mai Residence Konutları  Fer Yapı  tarafından hayata geçiriliyor. Banka kredisiyle ödeme yapılabilen projede 1.490 TL'lik aylık taksitlerle daire sahibi olunabiliyor. 


Mai Residence Kartal satış ofisi ile 444 93 37 numaralı telefondan iletişime geçerek daire fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Projede konut teslimleri hemen gerçekleşiyor. 


Kartal  Mai Residence  konum olarak Bağdat Caddesine 15 dakika, sahil yoluna 3 dakika, Kartal metro durağına yürüme mesafesinde, Kartal İDO İskelesi’ne 5 dakika, TEM bağlantı yoluna 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Kadıköy’e metroyla sadece 29 dakika uzaklıkta bulunuyor. 


Dairelerin 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildiği Mai Residence İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da inşa ediliyor. Projede kafeler ve mağazalar, fitness salonu, sinema odası, depo alanları, çok amaçlı salon, VIP lounge, kat bahçeleri, mini müzik stüdyosu gibi sosyal donatı alanlarına yer veriliyor.


Kartal Mai Residence adres: Yalı Mahallesi Topselvi Caddesi No: 102 34873 Kartal İstanbul


Mai Residence Kartal satış ofisi

Telefon numarası: 444 93 37

Web Adresi: www.mairesidence.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com 


projeye sor