MESA'nın patronu Erhan Boysanoğlu, yılın girişimcisi!

MESA'nın patronu Erhan Boysanoğlu, yılın girişimcisi!MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, œİnşaat Sektöründe Yılın Girişimcisi seçildi


 

Geride bıraktığı 42 yılda, yüzlerce projeyi tamamlayıp, sektörde yüksek standartlar belirleyerek bir referans noktası oluşturan MESA, başarılarının getirdiği ulusal ve uluslararası çok sayıdaki ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

 

Teknolojileri ile dünya yapı pazarının da gelişimine katkıda bulunan MESA Mesken A.şž."nin Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu tarafından düzenlenen 1. Genç Girişimcilik Ödülleri"nde œİnşaat Sektöründe Yılın Girişimcisi ödülüne layık görüldü.

Boysanoğlu, œGirişimciliğin önemini vurgulamak ve öğrenciler ile başarılı girişimcileri buluşturmak amacıyla ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi"nde düzenlenen törenle, ödülünü aldı. Nafi Güral"ın œYaşam Boyu Başarı Ödülü, Davut Doğan"ın œYılın Girişimcisi, Gamze Cizreli"nin œYılın Kadın Girişimcisi ve Prof. Dr. Erhan Erkut"un œOnur Ödülüne layık görüldüğü törende, 19 farklı sektörde yılın en başarılı girişimcilerine, ödülleri verildi.