03 / 10 / 2023

Milli Emlak o ilde 66 bin TL'ye konut imarlı arsa satacak! Açıklanan bu tarihi sakın kaçırmayın!

Milli Emlak o ilde 66 bin TL'ye konut imarlı arsa satacak! Açıklanan bu tarihi sakın kaçırmayın!

Milli Emlak o ilde 66 bin TL'ye konut imarlı arsa satacak... Açıklanan bu tarihi sakın kaçırmayın... İşte Milli Emlak'ın resmi internet sitesinde yayımlanan o ihale ilanı...Yeni bir arsa ya da arazi almak isteyenler Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından peş peşe yayımlanan ihale ilanlarını bekliyor. Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre, Mart 2023 ihale ilanlarını resmi internet üzerinden tek tek yayımlayan Milli Emlak Genel Müdürlüğü yine konut imarlı arsa satışı yapacak.

Verilen bilgilere göre, KDV'den muaf arsa ya da arazi almak isteyenlerin araştırdığı ihale ilanlarını yayımlayan Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nün satışa sunduğu arsa Niğde'nin Bor ilçesinde yer alıyor. 

Milli Emlak o ilde 66 bin TL ye konut imarlı arsa satacak! Açıklanan bu tarihi sakın kaçırmayın!

Yatırımcıların merakla beklediği söz konusu ihale ile ilgili olarak verilen detaylara göre, Milli Emlak tarafından satışa çıkarılan konut imarlı arsanın yüz ölçümü 1.005,23 metrekare şeklinde açıklandı.

Yine Milli Emlak Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesindeki bilgilere göre, söz konusu ilana göre satışa sunulan arsa ihalesi 14 Mart 2023 tarihinde yapılacak.

Peki Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından satışa çıkarılan konut imarlı arsanın  geçici teminat bedeli kaç TL şeklinde açıklandı? İşte Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan o konut imarlı arsa satış ihalesi ile ilgili tüm detaylar...

Geri Dön