24 / 09 / 2023

Milli Emlak'tan 91 bin liraya konut imarlı arsa fırsatı! Bu tarihi sakın kaçırmayın!

Milli Emlak'tan 91 bin liraya konut imarlı arsa fırsatı! Bu tarihi sakın kaçırmayın!

İhale ilanlarını resmi internet sitesi üzerinden peş peşe Milli Emlak Genel Müdürlüğü 91 bin TL'ye konut imarlı arsa satacak. İşte söz konusu satış ihalesi ile ilgili detaylar...Yeni bir arsa veya arazi yatırımı yapmak isteyenlerin merakla beklediği arsa ve arazi satış ihalelerini resmi web sitesi üzerinden tek tek yayımlayan Milli Emlak şimdi de Balıkesir'de konut imarlı arsa satacak.

Milli Emlak Genel Müdürlüğünün resmi web sitesinde peş peşe yayımlanan ilanlar kapsamında 91 bin lira muhammen bedelle satışa sunulan arsanın ihale tarihi de duyuruldu.

Yeni bir arsa ya da arazi almak isteyenlerin radarına giren Mayıs 2023 ihale ilanlarını resmi web sitesi üzerinden arka arkaya yayımlayan Milli Emlak Genel Müdürlüğünün satışa sunduğu arsa ve araziler KDV'den muaf olduğu için yatırımcıların da ilgisini çekiyor.

Milli Emlak tan 91 bin liraya konut imarlı arsa fırsatı! Bu tarihi sakın kaçırmayın!

Milli Emlak Genel Müdürlüğünün Mayıs ayı ihaleleri kapsamında sadece 91 bin TL'ye satışa çıkardığı konut imarlı arsa Balıkesir ili Sındırgı ilçesinde bulunuyor.

Söz konusu ihale ile ilgili olarak verilen bilgilere göre, Milli Emlak tarafından satışa çıkarılan konut imarlı arsanın yüz ölçümü 260 metrekare olarak açıklandı.

Yine Milli Emlak Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesindeki söz konusu detaylara göre, satışa sunulan konut imarlı arsanın ihalesi 11 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak.

Peki Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından satışa çıkarılan ve Sındırgı'da yer alan konut imarlı arsanın geçici teminat bedeli kaç TL? İşte Milli Emlak Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesinde yayımlanan o satış ihalesi...

Geri Dön