Mozaik Ankara showroomu hizmete açıldı!

Mozaik Ankara showroomu hizmete açıldı!Tasarım mobilyayı Türk tüketicisi ile buluşturan marka, İstanbul’da yer alan Mozaik Ortaköy, Mozaik 220V, Mozaik Metrajve NestbyMozaik showroomlarına bir yenisini daha ekledi.


Tasarımın dünya çapındaki liderlerini Türkiye’de temsil eden Mozaik, 23 yıllık geçmişi ile birçok dünya markasının en büyük temsilcileri arasında yer alıyor. Tasarım mobilyayı Türk tüketicisi ile buluşturan marka, İstanbul’da yer alan Mozaik Ortaköy, Mozaik 220V, Mozaik Metrajve NestbyMozaik showroomlarına bir yenisini daha ekledi. İstanbul dışındaki ilk showroomunu  Ankara  Çankaya’da açan marka, Mozaik Ankara’da, ev mobilyası, ofis mobilyası ve aydınlatma özelinde dünya marklarının çok özel tasarımlarını Ankaralı müşterileri ile buluşturmaya başladı. Mozaik Ankara’nın açılışı nedeniyle özel bir sergi düzenlendi. Dünyanın en önemli tasarımcılarının imzasını taşıyan, dünya markaları tarafından üretilen, ilginç hikayesi olan çok özel 50 ürün Türkiye’de bir ilk olarak Ankaralılar’ın beğenisine sunuldu. Sergi 4 Aralık’a kadar devam ediyor olacak.


Ev mobilyasından ofis mobilyasına; banyo ve mutfaktan aydınlatmaya; perdelik ve döşemelik kumaştan aksesuar ve çocuklara yönelik tasarımlaran kadar modern hayatın her türlü gereksinimini tek bir çatı altında bulundurarak Türkiye’de alışılmadık bir referans noktası oluşturan Mozaik, yeni showroomunu Ankara Çankaya Cinnah Caddesi’nde açtı.


Finansbank Kristal Kule, Roche Genel Müdürlük binası, Anadolu Grubu, Kibar Holding, İstanbul Marriott Hotel Şişli, W Hotel, Raffles Istanbul, St. Regis Otel gibi birçok otel, ofis ve ev projesine imza atan Mozaik, Çankaya’da yer alacak showroom’unda B&B Italia, Vitra ve Flos gibi dünya markalarını sergileyerek, dünyanın en önemli tasarımcılarının eserlerini Ankaralılar’ın beğenisine sunmaya başladı.


İç mimar ve mimarlar ile de birçok başaralı projeyi hayata geçiren Mozaik, 23 yıldır tasarımı hem tüketiciye hem de sektörün bakış açısına sunma yaklaşımı ile hareket ediyor. Mozaik Kurucusu Yaman Erturan, “1992 yılında kurulduğumuzdan beri tasarımın dünya çapındaki liderlerini Türkiye’de temsil ediyoruz. İstanbul’daki yer alan showroomlarımızın yüksek performansı ile tüm Türkiye’ye tasarım mobilya kavramını, dünya markalarını ulaştırıyoruz. Ancak yeni açılımlar ile erişimi daha kolay kılmak için yoğun ilgi gördüğümüz Ankara’daki müşterilerimize yakın olmaya karar verdik. Ankara Çankaya’da açtığımız Mozaik Ankara ile yine ev ve ofis projeleri, oteller, kamu alanı projelerine imza atıyor olacağız” dedi.


Şu anda İstanbul’da dört noktada faaliyet gösteren Mozaik, 2 bin 200 metrekarelik Mozaik Ortaköy showroomunda ofis, ev, mutfak ve banyo mobilyaları, dekoratif aydınlatma ve yatak odası mobilyalarını sergiliyor. Levent Apa Giz Plaza’da yer alan Mozaik 220Vshowroomunda dünya markalarının aydınlatma ürünlerini sergileyen markanın Nestby Mozaik showroomunda çocuklara özel mobilyadan oyuncağa, giyimden aksesuara geniş ürün yelpazesi yer alıyor. Mozaik Metraj’da ise perdelik ve döşemelik kumaş tasarımlarının yanı sıra perde sistemleri, halı ve duvar kağıdı yer alıyor. Mozaik Ankara’da da ev mobilyasından ofis mobilyasına; banyo ve mutfaktan aydınlatmaya ve aksesuara kadar geniş ürün yelpazesi yer alıyor.