05 / 12 / 2022

Mutfak tüpüne indirim müjdesi! Şişman tüp kaç TL? Büyük tüp ne kadar? Aygaz, İpragaz, Mogaz 10 Eylül 2022 fiyat listesi

Mutfak tüpüne indirim müjdesi! Şişman tüp kaç TL? Büyük tüp ne kadar? Aygaz, İpragaz, Mogaz 10 Eylül 2022 fiyat listesi

Mutfak tüpüne Ağustos ayının başında dev bir zam uygulanınca vatandaşlar büyük bir tepki gösterdi. Bunun üzerine bütün markalar mutfak tüpüne indirim yaptı! Peki, En ucuz büyük tüpü kaç TL? Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz'da mutfak tüpü kaç TL? İşte 10 Eylül 2022 fiyat listesi...Mutfak tüpüne Ağustos ayının başında dev bir zam uygulanınca vatandaşlar büyük bir tepki gösterdi. Bunun üzerine bütün markalar mutfak tüpüne indirim yaptı! 12 kilogramlık mutfak tüpü fiyatları birden dibi gördü.

Mutfak tüpüne indirim müjdesi! Büyük tüpün fiyatı 38 TL birden düştü! Aygaz, İpragaz, Mogaz 8 Eylül 2022 fiyat listesi.
Mutfak tüpüne, 2021 senesindne bu yana toplam yüzde 147 zam yapıldı. Mutfak tüpü zamlandıkça zamlanırken indirim müjdesi geldi! 

Peki, En ucuz büyük tüpü kaç TL? Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz'da mutfak tüpü kaç TL? Bu sene içinde rekor seviyelere kadar çıkan mutfak tüpü fiyatları ne kadar oldu? Mutfak tüpü zamlandı mı? Büyük tüp fiyatlarına indirim mi geldi? Ev tipi büyük tüp fiyatları kaç TL? 12 Kiloluk mutfak tüpü fiyatları ne kadar? İşte 10 Eylül 2022 Aygaz, İpragaz, Mogaz ve Milangaz mutfak tüpü fiyat listesi...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön