09 / 08 / 2022

Piyasa Kahini İslam Memiş gram altın ve dolar için son fırsatın ne zaman olduğunu açıkladı! Yatırımcılar dikkat

Piyasa Kahini İslam Memiş gram altın ve dolar için son fırsatın ne zaman olduğunu açıkladı! Yatırımcılar dikkat

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, gram altın fiyatları ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun kredi kararından sonra kısa bir düşüş yaşayan gram altında ibre yavaş yavaş yukarı yönlü tırmanmaya başladı. 870 liraya kadar inan gram altın bugün 985 liraya kadar yükseldi. 

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, döviz kurlarında yeni bir atak mı geliyor ve e mtialarda baskılanmalar devam edecek mi? gibi merak edilen sorulara Youtube kanalında yayınladığı son videosunda yanıtladı. Ünlü analist İslam Memiş, Temmuz ve Ağustos ayını işaret ederek kritik uyarılarda bulundu. 

Dolar kurunda 16-17 seviyelerinin altını çizen İslam Memiş, alım yapmak isteyenlere yeni bant aralıklarını da anlattı.

 

Piyasa Kahini İslam Memiş gram altın ve dolar için son fırsatın ne zaman olduğunu açıkladı! Yatırımcılar dikkatSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.