13 / 08 / 2022

Piyasalarda gün sonu: Dolar kritik gün sonunda ne kadar oldu?

Piyasalarda gün sonu: Dolar kritik gün sonunda ne kadar oldu?

Bugün piyasalar Merkez Bankası faiz kararına odaklandı. Milyonlarca kişi karar sonrasında yukarı yönlü devam eden doların ne olacağını merak etmeye başladı. Peki dolar gün sonunda ne kadar oldu? İşte son dakika dolar kuru...PİYASALARDA GÜN SONU: DOLAR/TL NE KADAR?

Dolar kuru bugün sabah saatlerinde alış fiyatı 16,39 lira, satış fiyatı 16,50 lira seviyesinde işlem gördü. Dolar kapanışta ise alış fiyatı 16,32 lira, satış fiyatı ise 16,41 lira seviyesinde işlem görüyor.

Doları hırçınlaştıran son dakika gelişmesi!

Dolar bugün ani fren yapar mı? Dolarda son dakika gelişmeleri!

Merkez Bankası'nın kararından sonra flaş gelişme, doları olanlar gece sevinçten uyuyamayacakSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.