Modern City Bahçelievler Projesi

Modern City Bahçelievler hakkındaki tüm bilgiler emlakkulisi.com\'da. Modern City Bahçelievler fiyat bilgileri,teslim tarihleri,ulaşım bilgileri,sosyal donatıları,iletişim bilgileri ve projenin tüm detaylarını bulabilirsiniz...


Modern City Bahçelievler

Firma : Alp İnşaat

Konum : İstanbul Avrupa / Bahçelievler

Teslim : 08 / 2019

Konut sayısı: 105 Konut

Modern City Bahçelievler Proje Detayları
Proje Açıklaması

Modern City Bahçelievler projesinde fiyatlar 470 bin TL'den başlıyor. Alp İnşaat tarafından İstanbul Bahçelievler'de hayata geçirilen projede peşinde yüzde 8 indirim uygulanıyor.


5 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Modern City Bahçelievler projesinde 105 daire ve 5 ticari ünite bulunuyor. Projede aile konseptine uygun 2+1 ile 3+1, bahçe teraslı 3+1 ile 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. 


Modern City Bahçelievler'de 2+1 dairelere 1 adet, 3+1 ve üzeri dairelere 2 adet otopark alanı sağlanacak. 7/24 güvenlik hizmeti sunulacak proje L şeklinde tek bloktan oluşuyor.


Modern City Bahçelievler projesinde teslimlerin 2019 yılının Ağustos ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Modern City Bahçelievler daire alanları:


2+1 açık mutfaklı daireler 104 metrekare

2+1 kapalı mutfaklı daireler 127 metrekare

3+1 daireler 160 metrekare

4+1 bahçe dubleks daireler 217 metrekareFiyat ve ödeme planı:


-Peşin fiyatların 470 bin TL'den vadeli fiyatların 500 bin TL'den başladığı Modern City Bahçelievler projesinde peşin alımda yüzde 8 indirim yapılıyor.


-Vadeli ödemelerde yüzde 35 peşinde kalan tutar 30 ay vadeyle tamamlanıyor. Atatürk Havalimanı'na 3 kilometre, Yeni havalimanına ulaşım hizmeti verecek Halkalı - Kirazlı ve İkitelli -  Ataköy metro hatlarına 350 metre mesafede bulunan projenin yakınında özel hastaneler, AVM,  ve devlet hastaneleri var.


 

S. Zaim, Arel, Altınbaş, Kültür ve Aydın Üniversitelerine, İSTOÇ, MASKO, İkitelli OSB, Kuyumcukent, CNR Expo ve Dünya Ticaret Merkezi ve İhracatçılar Birliği gibi büyük iş ve ticaret merkezlerine komşu olan Modern City Bahçelievler'de satışlar devam ediyor. 
Modern City Bahçelievler ortak alanlar:


Lobi

Resepsiyon

Sauna

Fin hamamı

Kapalı yüzme havuzu

Fitness salonu

Çok amaçlı spor sahası

Yüzde 70'i yeşil alandan oluşan peyzaj alanları

Çocuk oyun alanları 

Kamelyalar

Hobi odası

Seyir terası

Çok amaçlı toplantı salonu


Adres: Çobançeşme Mah. Altay Sk. No:6 Bahçelievler / İstanbulWeb: http://www.moderncity.ist/

Tel: 0 (212) 324 64 44 / 0 (212) 324 74 44


Modern City Bahçelievler Haberleri