Yıldız Residence Projesi

Yıldız Residence hakkındaki tüm bilgiler emlakkulisi.com'da. Yıldız Residence fiyat bilgileri,teslim tarihi, haberleri ve projenin tüm detaylarını bulabilirsiniz...

Yıldız Residence

Yıldız Residence

Firma : Baraka Proje Geliştirme

Konum : İstanbul Avrupa / Beşiktaş

Teslim : 07 / 2014

Konut sayısı: 16 Konut

Projeye Soru Sor

Yıldız Residence Proje Detayları
Proje Açıklaması

Yıldız Residence projesi, Baraka Proje Geliştirme tarafından hayata geçiriliyor. Yıldız Residence projesi, Avrupa Yakası içinde Beşiktaş'ta Gayrettepe Bölgesi'nde inşa ediliyor. 


Yıldız Residence Gayrettepe projesi kapsamında son 4 konutun satışı devam ediyor. 8 katlı bloktan meydana gelen projede her katta 2 blok yer alıyor. 


16 konut ile 3 dükkandan meydana gelen Yıldız Residence Gayrettepe satılık daire seçenekleri 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 


Yıldız Residence Gayrettepe kapsamında daireler ebeveyn banyolu ve ebeveyn banyosuz olarak şekillendirildi. Yıldız Residence Gayrettepe teslimleri bu yılın Temmuz ayında yapılacak. 


Yıldız Residence Gayrettepe satış fiyatları 1 milyon 100 bin TL'den başlıyor ve 1 milyon 250 bin TL'ye kadar yükseliyor. Yıldız Residence Gayrettepe kapsamında daireler 96 metrekare tasarlandı. 


Yıldız Residence Gayrettepe ödeme koşulları kapsamında banka kredisi ya da firma vadelendirmesi yapılıyor. Yıldız Residence Gayrettepe kapsamında kapalı otopark, resepsiyon ve 24 saat güvenlik bulunuyor. 


Yıldız Residence adres : Yıldız Posta Caddesi  No:24 Gayrettepe-Beşiktaş/İstanbul


Yıldız Residence satış ofisi iletişim

Tel : 0212 306 0 306

Web : http://yildizresidence.com.tr/

Yıldız Residence Haberleri

  NG Residence'ta metrekaresi 6 bin 900 TL!

  Basın Ekspres’in yıldız projesi olarak görülen NG Residence'ta dairelerin metrekare birim fiyatları 6 bin 900 TL'den başlıyor. Hemen teslim projede zamdan önce son fırsatlar...

  Ant Yapı 20 yıl vade kampanyasıyla 3 yıldız projesiyle katılıyor!

  Ant Yapı, GYODER’in Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye kampanyasına üç yıldız konut projesiyle destek vermeyi sürdürüyor. 31 Mart’a dek Anthill Residence, Antteras ve Antasya Residence’ta düşlediğiniz konutlar büyük ödeme kolaylıkları ve indirimlerle sizin olabilir.

  East Park Residence fiyatları!

  Fatih Yıldız İnşaat - MTB Mimarlık ortaklığıyla inşa edilen proje İstanbul'un Anadolu yakasında Pendik'te yükseliyor. East Park Residence fiyatları metrekare birim bazında 4 bin 500 TL'den başlıyor.

  Fatih Yıldız İnşaat - MTB Mimarlık East Park Residence Projesi!

  İstanbul'un Anadolu yakasında Pendik'te yükselen proje 2 blok şeklinde hayata geçiriliyor. Fatih Yıldız İnşaat - MTB Mimarlık East Park Residence Projesi 102 adet daireden meydana geliyor.

  East Park Residence Pendik'te metrekaresi 4 bin 500 TL'den!

  East Park Residence projesi Pendik'te Fatih Yıldız İnşaat ve MTB Mimarlık Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. East Park Residence Pendik'te metrekare birim fiyatı 4 bin 500 TL'den başlıyor...

  Baumit ile özel projeler, özel çözümler!

  Baumit Türkiye, kentsel dönüşüm projelerinin ağırlık kazandığı İstanbul’da başarılı çalışmalara imza atıyor. Bu projelerden biri olan Yıldız Residence, Baumit’in Türkiye’de ısı yalıtım uygulaması yaptığı projeler içerisinde 15cm EPS kullanımı ile öne çıkı

  Yıldız Kule Residence teslim tarihi ne zaman?

  Fam İnşaat tarafından Konya Selçuklu'da yükselen Yıldız Kule Residence projesi 15 ve 16 katlı iki blok halinde yükseliyor.Yaprak şeklindeki farklı blok yapısıyla dikkat çeken projede her katta 6 daire bulunuyor.

  Konya Yıldız Kule Residence farklı mimarisiyle dikkat çekiyor!

  Konya'nın yeni cazibe merkezi, çevre yolu ve Şefikcan Caddesi kesişiminde yükselen Yıldız Kule Residence projesi farklı mimarisiyle dikkat çekiyor. Lüks detaylarıyla dikkat çeken dairelerin tamamı 3+1 şeklinde yapılıyor.

  Paradise Life nerede?

  Yıldız İnşaat imzası ile hayata geçirilen Paradise Life Residence'de daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Satış süreci devam eden proje 6 bin 668 metrekare arsa üzerine yükseliyor. Peki Paradise Life nerede?

  Antalya Fame Residence Otel Yeşil Yıldız belgesi aldı!

  Kemer merkezindeki 5 yıldızlı Fame Residence Otel, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi Belgesi olan Yeşil Yıldız'ı almaya hak kazandı.

  Topkapı Inİstanbul Gala Residence fiyat!

  Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün karşısında inşa edilen projede 788 adet ticari ünite bulunuyor. Topkapı Inİstanbul Gala Residence fiyat listesi kapsamında daireler 320 bin TL'den başlıyor.

  Topkapı Inİstanbul Gala Residence teslimleri ne zaman?

  Daire alanlarının 48 metrekareden başladığı proje Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü'nün karşısında bulunuyor. Projede toplam 788 ticari ünite bulunuyor. Peki Topkapı Inİstanbul Gala Residence teslimleri ne zaman?

  Mai Residence, Parima Ofis ve Premier Kampüs Ofis yıl sonunda teslim!

  Nitelikli gayrimenkul projelerine imza atan ve ‘5 yılda 5 yıldız proje’yi hayata geçiren FerYapı, eşzamanlı yürüttüğü üç projesini de yıl sonuna kadar teslim etmeyi planlıyor.

  Kıbrıs Royal Sun Residence'ta fiyatlar 90 bin TL’den başlıyor!

  Kıbrıs’a yatırım yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği projelerden biri Noyanlar Group tarafından inşa edilen Kıbrıs’ın yıldız projesi Royal Sun Residence. Projede yer alan dairelerin fiyatları 90 bin TL’den başlıyor.

  YG Turizm Seyahat Acenteliği Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

  YG Turizm Seyahat Acenteliği Ticaret Limited Şirketi, Yücel Gökgöz tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 13 Ocak 2015 tarihinde Beşiktaş, Yıldız Residence, Gayrettepe Mahallesi'nde kuruldu.