ÇamlıYaka Konakları Projesi

ÇamlıYaka Konakları hakkındaki tüm bilgiler emlakkulisi.com'da. ÇamlıYaka Konakları fiyat bilgileri,teslim tarihi, haberleri ve projenin tüm detaylarını bulabilirsiniz...

ÇamlıYaka Konakları

ÇamlıYaka Konakları

Firma : Ege Yapı

Konum : İstanbul Anadolu / Çekmeköy

Teslim : 01 / 2020

Konut sayısı: 66 Konut

Projeye Soru Sor

ÇamlıYaka Konakları Proje Detayları
Proje Açıklaması

ÇamlıYaka Konakları İstanbul Çekmeköy'de Ege Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Müstakil bahçeli ve teraslı lüks evlerin yer aldığı proje çam ormanlarının yanı başında yükseliyor. 


Ön talep toplanan ÇamlıYaka Konakları 11 blokta 66 bağımsız birimden oluşuyor. 19 bin 46 metrekare inşaat alanına sahip proje “kuşlar hayallerine konacak, masallar gerçek olacak” sloganıyla tanıtılıyor. 


ÇamlıYaka Konakları'nda teslimlerin 2 yılda gerçekleştirilmesi öngörülüyor. Birimlerin az katlı olarak tasarlandığı projede şirket bünyesinde 24 ve 36  ay vade imkanı sağlanıyor. 


Şehrin içinde karmaşıklığın dışında lüks bir yaşam sunan ÇamlıYaka Konakları yeni hayata geçecek metro hattına yakın konumuyla dikkat çekiyor. Projede 3+1'den 5+1'e kadar daire tipleri yer alıyor.  

Tel: 444 5 343 

http://www.egeyapi.com/proje-detay/gayrimenkul-projeleri/on-talepteki-projeler/camliyaka-konaklari.html


ÇamlıYaka Konakları Haberleri

  Ege Yapı'nın 3 projesinde 3 fırsat!

  Ege Yapı; Cer İstanbul, ÇamlıYaka Konakları ve Kordon İstanbul projelerinde yeni fırsatlarla ev sahibi yapıyor. Kampanya kapsamında 0,99 oran ve 120 ay vade avantajı sunuluyor...

  Ege Yapı'dan yarısını teslimde öde kampanyası!

  Ege Yapı, Cer İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları ile Kordon İstanbul projelerinden ev sahibi olmak isteyenler için yeni kampanya başlattı...

  Ege Yapı'dan ev sahibi yapan kampanya!

  Ege Yapı, Cer İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları projelerinde yüzde 50'lik ödemenin teslimde yapılacağı, Kordon İstanbul'da da peşinat ödemeden ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

  Ege Yapı’dan 0 faiz, 50 ay vade kampanyası!

  Ege Yapı, Yedikule’deki Cer İstanbul, Çekmeköy’deki ÇamlıYaka Konakları ve Kâğıthane’deki Kordon İstanbul projelerinde “0 Faiz, 50 Ay Vade” kampanyası ile satışa sunuyor. 

  ÇamlıYaka Konakları'na ulaşım dopingi!

  ÇamlıYaka Konakları projesi, tüm etapları tamamlanarak hizmete açılan Üsküdar – Ümraniye – Çekmeköy Metro Hattı ile birlikte kolay ulaşım ve erişilebilirlik sunan alternatiflerine bir yenisini daha ekledi.

  Ege Yapı katı çıkacak parayı sonra alacak!

  Ege Yapı, Kağıthane Kordon İstanbul ve Çekmeköy ÇamlıYaka Konakları projelerinde farklı bir kampanyaya başladı. Projelerden ev alanlar inşaat aşama aşama tamamlandıkça ödeme yapacaklar. 

  Ege Yapı yeni ödeme kampanyası!

  Ege Yapı yeni ödeme kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. ÇamlıYaka Konakları ve Kordon İstanbul projelerinde ödemeler adım adım yapılıyor. 

  Ege Yapı evin yapıldıkça öde kampanyası başlıyor!

  Ege Yapı yeni bir güvence devri başlatıyor.  Ege Yapı, Kağıthane Kordon İstanbul ve Çekmeköy ÇamlıYaka Konakları projelerinde Türkiye’de ilk defa uygulanacak farklı bir kampanyaya imza atıyor. 

  Ege Yapı'dan evin yapıldıkça öde kampanyası!

  Ege Yapı imzasını taşıyan ÇamlıYaka Konakları ve Kordon İstanbul projesine yeni kampanya başladı. Projelerde ödeme planı aşama aşama belirleniyor. 

  İnanç Kabadayı: Türkiye'nin geleceğine güveniyoruz!

  2,5 milyar TL’lik yatırım zincirinin dördüncü halkası olan ÇamlıYaka Konakları'nın basın toplantısında konuşan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, Türkiye'nin geleceğine güvendiklerini ve yatırımlara devam edeceklerini söyledi.

  ÇamlıYaka Konakları'nın lansmanı yapıldı!

  Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı, Anadolu Yakası’nın gözde yaşam bölgesi Çekmeköy’deki yeni projesi ÇamlıYaka Konakları'nı tanıttı. Projede yer alan konutların metrekare fiyatları 12 bin TL'den başlıyor.

  ÇamlıYaka Konakları basın lansmanı 27 Eylül'de!

  Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı, Anadolu Yakası’nın gözde yaşam bölgesi Çekmeköy’de, çam ormanlarının yanı başındaki yeni projesi ÇamlıYaka Konakları’nın detaylarını kamuoyu ile paylaşıyor.

  ÇamlıYaka Konakları'nda lansman öncesi ön satışlar başladı!

  ÇamlıYaka Konakları projesinde lansman öncesine özel ön satışlar başladı.  3+1, 4+1, 5+1 müstakil bahçeli ve teraslı evlerin yer alacağı proje 2 yılda teslim edilecek...

  ÇamlıYaka Konakları’nda ön satışlar başladı!

  Ege Yapı imzasıyla İstanbul Çekmeköy'de hayata geçirilen ÇamlıYaka Konakları’nda ön satışlar başladı. Projede daire fiyatları 1 milyon 600 bin TL'den başlıyor. 

  ÇamlıYaka Konakları satış ofisi!

  ÇamlıYaka Konakları satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Ege Yapı imzasını taşıyan proje İstanbul Çekmeköy'de inşa ediliyor.