Quasar İstanbul Mecidiyeköy'de metrekare fiyatı 6 bin dolardan!

 Quasar İstanbul Mecidiyeköy'de metrekare fiyatı 6 bin dolardan!


Firma: Viatrans – Meydanbey


Quasar İstanbul Mecidiyeköy'de metrekare fiyatı 6 bin dolardan başlıyor. 2015 yılının son çeyreğinde teslim edilecek olan Quasar İstanbul Mecidiyeköy projesinde 257 adet rezidans daire bulunuyor....Viatrans - Meydanbey Ortak Girişimi tarafından Mecidiyeköy'de Eski Likör Fabrikası arazisi üzerinde yükselen Quasar İstanbul projesi 500 milyon İsviçre Frangı yatırım bedeli ile inşa ediliyor.


23 bin 700 metrekare arazi üzerinde hayata geçirilen Quasar İstanbul Mecidiyeköy'de rezidans, ofis, mağaza, otel ve kültür sanat moda merkezi yer alıyor. 257 adet rezidans daire ve 58 adet ofisin yer alacağı Quasar İstanbul Mecidiyeköy projesinde 5 yıldızlı otel zincirlerinden Fairmont Hotels ile anlaşıldı. 


Quasar İstanbul Mecidiyeköy'de metrekare birim fiyatları 6 bin dolardan başlayıp, 11 bin dolara kadar değişiklik gösteriyor. Quasar İstanbul Mecidiyeköy'de rezidans daireler 75 metrekare ile 765 metrekare arasında tasarlandı.


2015 yılının son çeyreğinde teslimlerin yapılacağı Quasar İstanbul Mecidiyeköy projesinde 4 kafe ve 17 mağaza da yer alacak. 189 bin 620 metrekare inşaat alanına sahip olan Quasar İstanbul Mecidiyeköy'de 4 bin 300 metrekare sosyal alana ayrılıyor.


Özel kat bahçeleri ve özel tasarımlı dairelerin yer alacağı Quasar İstanbul Mecidiyeköy 2 kule halinde yükseliyor. Quasar Fairmont Hotel'de 210 oda bulunuyor.


 Quasar İstanbul Mecidiyeköy


www.viatrans.com.tr

0212 275 63 00

Gülcihan YELKENCİ/emlakkulisi.com