Regnum'dan ev alana 3 bin YTL'lik yakıt hediye

Regnum'dan ev alana 3 bin YTL'lik yakıt hediyeRegnum - Opet işbirliği ile gerçekleştirilen kampanyada, Haramidere'de yer alan Astrum Towers projesinden ev alan herkese 3.000 YTL'ye kadar Opet Yakıt Kartı hediye ediliyor.


Gayrimenkul sektörüne yeni bir canlılık getiren Regnum, "Herkes Ev Sahibi Olacak" sloganı ile satışa sunduğu Astrum Towers projesinden ev alanlara Opet Yakıt Kartı hediye ediyor.

Regnum'un, kardeş kuruluşu Opet ile gerçekleştirdiği bu kampanya kapsamında, 1+1 ev alanlar 1.000 YTL, 2+1 ev alanlar 2.000 YTL ve 3+1 ev alanlar 3.000 YTL değerinde Yakıt Kart almaya hak kazanacaklar. Satış işleminin hemen ardından tapu ile birlikte teslim edilecek Opet Yakıt Kart'ı, ev sahipleri diledikleri zaman ve istedikleri Opet istasyonunda kullanabilecekler.

Kampanya kapsamında yer alan Regnum'un Astrum Towers projesi, 1285 daireden oluşuyor. Proje, stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 (dubleks) seçenekleriyle her gelir seviyesindeki müşterilere hitap ediyor. Astrum Towers'da 1+1 daireler 91.100-109.600 YTL, 2+1 daireler 146.600 - 175.200 YTL, 3+1 daireler ise 143.200 - 188.500 YTL fiyat aralığında satışa sunuluyor. Regnum, Haramidere'de yer alan Astrum Towers projesinde açık ve kapalı havuz, restoran, çarşı, fitness salonu, sauna, açık ve kapalı otopark, spor alanları ve çocuk oyun parkıyla sporu ve eğlenceyi evlerinin bir adım ötesine getirerek sakinleri için yaşamı keyifli bir hale getiriyor. Mayıs 2009'da teslim edilecek olan Astrum Towers'da projeyi ön plana çıkaran 2 farklı özellik bulunuyor: Yağmur sularını toplayarak yeşil alanları sulayacak bir sistemin kurulması ve bünyesindeki Gözlemevi sayesinde sakinlerinin uzayı izleyebilecekleri farklı bir yaşam konseptine sahip olmasıdır.

 

 

REGNUM HAKKINDA:

REGNUM - Türkiye; Öztürk Şirketler Grubu tarafından yönetilen Gayrimenkul Geliştirme Şirketidir. Şirket, İstanbul ve Bodrum'da yerel ve yabancı müşterilere yönelik yüksek kalite standartlarında projeler geliştirmektedir. İstanbul/ Caddebostan - Sky Residence ve Bodrum - Bargylia projesi teslim edildi. İstanbul/Esenkent'teki Elitkent Sitesinde de konutların alıcılarına teslimleri tamamlandı.

Regnum Türkiye, İstanbul Haramidere'de bulunan Astrum Towers projesinin yapımına ve satışına da devam ediyor. Gayrimenkul geliştirme faaliyetlerine ilk defa İngiltere'de başlayan REGNUM, Latince'de "kraliyet" anlamına gelmektedir.

Regnum- UK; Londra merkezindeki Docklands ve Tower Bridge bölgelerinde yer alan iki konut projesi bulunan REGNUM - UK'nin projelerinden birisi tamamlanmak üzere, diğeri ise planlama aşamasındadır.

Regnum-Bulgaristan; Bulgaristan'da REGNUM projelerinin yönetimi için Sofya'da kurulan REGNUM - Bulgaristan ise 2 adedi inşaat halinde 3 adedi planlama aşamasında 5 adet projeyle en büyük Gayrimenkul Geliştirme şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir.