Regnum

Regnum

Regnum - Opet işbirliği ile gerçekleştirilen kampanyada, Haramidere'de yer alan Astrum Towers projesinden ev alan herkese 3.000 YTL'ye kadar Opet Yakıt Kartı hediye ediliyor.

Regnum, Anadolu yakasının en yüksek binasını yapacak

Regnum Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Öztürk, Tepe Nautilus'un yanında bulunan arsaya, Anadolu yakasının en yüksek binasını yapacaklarını söyledi.

Regnum Hotel Balkan Spa Ödülleri'nde özel ödül sahibi oldu!

Regnum’un Avrupa’nın en popüler kayak merkezlerinden Bulgaristan Bansko’daki oteli “Regnum Hotel & Spa Bansko”, “Balkan Spa Ödülleri”nde 68 adayı geride bırakarak, yatırım dalında “özel ödül”ün sahibi oldu

Ajda Pekkan Regnum Escana Evleri'nden villa aldı!

Süperstar Ajda Pekkan Regnum Escana Evleri'nden 1.2 milyon Euro'ya villa aldı...

Regnum Hotels'in hedefi butik tarzda otel yatırımları!

Regnum Hotels, 2020'de kişiye özel hizmetlerine ağırlık verecek. Bu çerçevede plan yola butik tarzda otel yatırımlarıyla devam etmek...

Regnum Golf Country Bodrum'da 55 villa satıldı!

Regnum tarafından Bodrum'da inşa edilen Regnum Golf&Country'de 55 villa satıldı. Regnum Onursal Başkanı, Öztürk Grup ve OPET Yönetim Kurulu Kurucu Başkanı Fikret Öztürk, yatırımın detaylarını anlattı.

Regnum Golf Country Bodrum satış ofisi!

Regnum Golf Country Bodrum satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Teslimlerin başladığı proje 275 konuttan meydana geliyor.

Regnum Golf Country Bodrum fiyat!

Regnum Golf Country Bodrum fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Öztürk Grup tarafından hayata geçirilen projede 275 konut bulunuyor.

Regnum Golf Country Bodrum'da hemen teslim villalar!

Öztürk Grup imzası taşıyan Regnum Golf & Country projesi Bodrum'da hayata geçirildi. 275 konuttan oluşan projede ilk etap teslimleri başladı.

Regnum Golf&Country Bodrum ilk etapta yaşam başladı!

Regnum, Bodrum’daki üçüncü projesini hayata geçiriyor. Florida modelinden esinlenen Regnum Golf&Country 80 milyon euro yatırımla inşa edilecek.

Regnum Çerkezköy'de 140 bin TL'ye!

O-P İnşaat tarafından hayata geçirilen Regnum Çerkezköy projesi Tekirdağ/Çerkezköy'de yer alıyor. Fiyatların 140 bin TL'den başladığı projede 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri sunuluyor.

Regnum Sky Tower, Çukurambar'a nefes aldıracak!

Regnum Sky Tower çok büyük otoparkı, yaşam sokağındaki ferah gurme ve alışveriş mekanları ile 2018’de Çukurambar’ın yoğunluğunu kısmen kendine çekerek bu bölgeye nefes aldıracak...

Regnum Sky Tower kampanyası için son gün 24 Ocak!

Hem lokasyonu hem de sosyal donatılarıyla dikkati çeken yenin esil iş ve yaşam merkezi Regnum Sky Tower’da “yüzde 18 KDV Bizden” ve “Opet bayilerine yüzde 5 indirim” kampanyaları için son haftaya girildi..

Regnum Yaşam Sokağı'nda kiralamalar başladı!

Ankara'da yeni nesil iş merkezleri arasında yer alan ve  en ayrıcalıklı proje olarak gösterilen Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi’ndeki 8 iş merkezinde kiralama dönemi başladı. 

Regnum Sky Tower’da 30 ay sıfır faiz!

Ofisini son bir yılda Ankara’nın yeni sembol binalarından olan Regnum Sky Tower’e taşıyanlar, fayda maliyet hesabı yaptıklarında yılı yüksek kazançla tamamladılar.

Regnum Sky Tower'da yeni yılda KDV yok!

OP Grup ortaklığı ile Canpa AŞ’nin arsasında gelir paylaşım modeliyle Konya yolunda hayata geçirilen Regnum Sky Tower'da yeni yıla özel kampanyalar hazırlandı..

Regnum Haberi

Regnum

Gayrimenkul sektörüne yeni bir canlılık getiren Regnum, "Herkes Ev Sahibi Olacak" sloganı ile satışa sunduğu Astrum Towers projesinden ev alanlara Opet Yakıt Kartı hediye ediyor.

Regnum'un, kardeş kuruluşu Opet ile gerçekleştirdiği bu kampanya kapsamında, 1+1 ev alanlar 1.000 YTL, 2+1 ev alanlar 2.000 YTL ve 3+1 ev alanlar 3.000 YTL değerinde Yakıt Kart almaya hak kazanacaklar. Satış işleminin hemen ardından tapu ile birlikte teslim edilecek Opet Yakıt Kart'ı, ev sahipleri diledikleri zaman ve istedikleri Opet istasyonunda kullanabilecekler.

Kampanya kapsamında yer alan Regnum'un Astrum Towers projesi, 1285 daireden oluşuyor. Proje, stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 (dubleks) seçenekleriyle her...