09 / 12 / 2022

Sakarya Erenler'de kentsel dönüşüm başlıyor!

Sakarya Erenler'de kentsel dönüşüm başlıyor!

Erenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Etap Temel Atma Töreni, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam'ın katılımlarıyla bugün gerçekleştirilecek.Erenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Etap Temel Atma Töreni, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur İslam'ın katılımlarıyla bugün gerçekleştirilecek. 


BAKAN İSLAM KATILACAK 


Erenler Belediyesi, Kentsel Dönüşüm çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Küpçüler Mahallesinde başlayan 280 konut ve 2 Ticaret Merkezi için temel atma töreni, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Doç. Dr. Ayşenur slam'ın katılımıyla Karasu çevreyolu kenarında kalan (Emaz otomotiv karşısı) Küpçüler mahallesi 3016 ve 3005 sokaklara cepheli alanda gerçekleştirilecek. 


HERKES DAVETLİ 


Daha önce düzenlenmesi planlanan ve Ankara'da ki yoğun gündem ve Bakanların Ankara'da düzenlenen toplantıları vesilesi ile ertelenen temel atma töreni bugün saat 15.00'te Karasu Çevreyolu kenarındaki Kentsel Dönüşüm Projesi'nin başladığı alanda yapılacak. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk açıklamasında, "7 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan Erenler Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Etap Temel Atma Törenine tüm halkımızı davet ediyoruz. Türkiye'nin en büyük alandaki kentsel dönüşüm Projesini yapıyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Mutluluğumuzu paylaşmak adına tüm halkımızı Perşembe Günü (bugün) 15.00'da gerçekleştireceğimiz temel atma törenimize bekliyoruz" dedi. 


Sakarya Halk Gazetesi
Geri Dön