Şehitkamil Belediyesi Onatkutlar Mahallesi’nde kentsel dönüşüme devam ediyor!

 Şehitkamil Belediyesi Onatkutlar Mahallesi’nde kentsel dönüşüme devam ediyor! Şehitkamil Belediyesi Onatkutlar Mahallesi’nde kentsel dönüşüme devam ediyor!

Onatkutlar Mahallesi’nde kentsel dönüşüm ile kamulaştırmaya evi veya arsası giden alana, Şehitkamil Belediyesi tarafından modern ve kaliteli konutlar yapılıyor. Onatkutlar Mahallesinde, 3 bloklu projenin inşaatına başlandı...

Onatkutlar Mahallesi’nde kentsel dönüşüm ile kamulaştırmaya evi veya arsası giden alana, Şehitkamil Belediyesi tarafından modern ve kaliteli konutlar yapılıyor. Başkan Rıdvan Fadıloğlu, kentsel dönüşüme evi giden ailelerin konut ihtiyacını karşılamak adına yeni konutlar yapıldığı müjdesini verdi.KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇERİSİNDE KAMULAŞTIRILMASI YAPILAN BÖLGELERİN İLK ETABINI GERÇEKLEŞTİRİYORUZİlçe genelinde daha önce de yapmış olduğu konutlarla adından söz ettiren Şehitkamil Belediyesi, kentsel dönüşüm ile kamulaştırmaya evi veya arsası giden vatandaşların konut ihtiyacını karşılamak adına yeni konutlar yapıyor. Onatkutlar Mahallesi’nde kentsel dönüşüme evi ve arsası giden vatandaşlar için konut yapıldığını dile getiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Şuanda inşaat halinde olan çalışmaların yanı sıra, Onatkutlar Mahallesinde, 3 blok inşaatımızda yeni başladı. Buradaki amacımızda, özellikle 2+1 olarak kentsel dönüşüm içerisinde kamulaştırmaya evi veya arsası giden vatandaşlarımıza konut ihtiyacını giderebilecek bir proje üretmekti. Daha önce kentsel dönüşüm içerisinde kamulaştırılması yapılan bu bölgenin ilk etabını gerçekleştiriyoruz. Bu belirli bir noktaya geldikten sonra ikinci ve üçüncü etaplar olarak ta devam edecek” dedi.


 

Şehitkamil Belediyesi