29 / 09 / 2022

Selçuk Geçer dolar için akıl almaz seviyeyi açıkladı! 14 gün sonra dolar böyle patlayacak 

Selçuk Geçer dolar için akıl almaz seviyeyi açıkladı! 14 gün sonra dolar böyle patlayacak 

Ekonomist Selçuk Geçer dolar için akıl almaz seviyeyi açıklayarak doların 2 hafta sonra patlayacağını söyledi ve yatırımcıları uyardı...Ünlü Ekonomist Selçuk Geçer dolar kurunun 14 gün sonra ne kadar olacağını açıkladı. ''Dolar patlayacak'' diyen Geçer, akıl almaz seviyeyi paylaştı. Dolar kaç lira olacak? İşte detaylar...

Dolar/TL kurunda son dakika gelişmeler yakından takip ediliyor. Herkes dolar ve altın fiyatlarına odaklanırken yarın açıklanacak olan Merkez Bankası faiz kararı dolar ve altın üzerinde etkili olacak.

Selçuk Geçer dolar/TL kuru için bu süreci değerlendirdi ve dolar için 14 gün sonrasını işaret etti. 

Peki dolar ne olur? Dolar ne olacak? Dolar yükselecek mi, düşecek mi? Selçuk Geçer akıl almaz o seviyeyi açıkladı...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön