Serik'in yeni yaşam merkezi hizmete açıldı!

Serik'in yeni yaşam merkezi hizmete açıldı! Serik'in yeni yaşam merkezi hizmete açıldı!

Antalya Serik Belediyesi tarafından Orta Mahallesi'nde yapımına başlanan yeni yaşam merkezi hizmete açıldı. Yaklaşık 3 ay içerisinde tamamlanan alanın içerisinde özel alanlar bulunuyor.

Antalya Serik Belediyesi tarafından Orta Mahalle'de yapımına başlanan yeni yaşam merkezi tamamlandı. 

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, projelerle şehir merkezine ve mahallelere yeni parklar kazandırmaya devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince yapımı tamamlanan yeni yaşam merkezi hizmete sunuldu. 

Toplam 5 bin 274 metrekarelik alan üzerine inşa edilen yaşam alanında çocuk oyun grubu, fitness alanı, basketbol sahası, otopark, 60 metrekarelik seyir terası, yürüme yolu, hayvan figürleri, dinlenme bölümleri ve engellilere özel alanlar yer alıyor. 

Yaklaşık 3 ay içerisinde tamamlanan parkın çok amaçlı olarak tasarlandığını söyleyen Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, "Göreve geldiğimiz günden itibaren ilçemize modern yollar ve parklar eklemekle birlikte halkımız için kültürel, sosyal ve sportif aktiviteler içerisinde yer alması için yeni tesisler kazandırmaya devam ediyoruz. Orta Mahalle'mizde yaşayan çocuklarımız ve halkımız bundan böyle temiz ve ferah bir ortamda gönül rahatlığıyla sevdikleriyle vakit geçirebilecekler. İlçemize hayırlı olsun" diye konuştu.