Silestone’un koleksiyonuyla banyolar yeniden anlam kazanıyor!

Silestone’un koleksiyonuyla banyolar yeniden anlam kazanıyor! Silestone’un koleksiyonuyla banyolar yeniden anlam kazanıyor!

Silestone’un koleksiyonuyla banyolar yeniden anlam kazanıyor. Bütünsel bir konsept sunan Silestone’un banyo koleksiyonunda bulunan ürünler, estetik, renk alternatiflerine sahip ve hijyenik

Dünyanın en büyük kuvars markası Silestone’un koleksiyonuyla banyolar yeniden anlam kazanıyor. Bütünsel bir konsept sunan Silestone’un banyo koleksiyonunda bulunan ürünler, estetik, renk alternatiflerine sahip ve hijyenik


Doğada bulunan en sağlam ve en güzel maddelerden birisi olan kuvars, şimdi de banyolarda yeni bir trend yaratıyor. Mekanlarda bütünlük sağlayan kuvars yüzeylerle, duş teknesi, lavabo, zemin gibi bir banyodaki tüm ihtiyaçları karşılayan Silestone’un bu koleksiyonu, bakteri tutmuyor, su geçirmiyor, mimari açıdan ufuk açıyor ve banyoların tüm havasını değiştiriyor. 

Zarif ve hijyenik

Silestone banyo koleksiyonunun lavabo serisinde elegance, exclusive, armony, balance, equilibrium, simplicity, simmetry ve basic olmak üzere 8 adet alternatif bulunuyor. Silestone’un duş tekneleri de lavabolar gibi estetik, kaliteli ve hijyenik. Duş teknelerinde de 7 farklı seçeneği bulunan Silestone banyo koleksiyonu, kaydırmaz, su sızdırmaz ve antibakteriyel özellikli. Kaliteli ve hijyenik olmasının yanı sıra zarafet, sadelik, denge ve geçişken tasarımlar da koleksiyonlarda öne çıkıyor.