24 / 03 / 2023

Thodex vurgununda kritik gelişme! Faruk Fatih Özer paraları gönderiyor!

Thodex vurgununda kritik gelişme! Faruk Fatih Özer paraları gönderiyor!

Thodex kripto para vurgununa ilişkin soruşturma sürerken, olayda bir son dakika gelişmesi meydana geldi. Aktarılan iddialarda, Thodex'in CEO'su Faruk Fatih Özer tarafından 8 mağdur isme toplam 2 milyon TL yolladığı belirtildi. Thodex kripto para vurgununa ilişkin soruşturma sürerken, olayda bir son dakika gelişmesi meydana geldi. Aktarılan iddialarda, Thodex'in CEO'su Faruk Fatih Özer tarafından 8 mağdur isme toplam 2 milyon TL yolladığı belirtildi. 

Thodex'in CEO'su Faruk Fatih Özer'in avukatı konuya ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu ve "373 mağdurun zararını giderdik. Zamanımız çok kısıtlı. Bütün müştekilerin paralarını yatıracağız" ifadelerini kullanarak mağdur isimlere çağrıda bulundu. 

Thodex vurgununda kritik gelişme! Faruk Fatih Özer paraları gönderiyor!

Peki Thodex vurgunundaki son gelişme ne? Thodex'in CEO'su Faruk Fatih Özer'in avukatı hangi açıklamalarda bulundu? İşte ayrıntılar...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön