TOKİ Bolu Kıbrıscık Projesinde 2+1'ler 59 bin TL! 292 bin lira taksit!

TOKİ Bolu Kıbrıscık Projesinde 2+1'ler 59 bin TL! 292 bin lira taksit! TOKİ Bolu Kıbrıscık Projesinde 2+1'ler 59 bin TL! 292 bin lira taksit!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Bolu Kıbrıscık Projesi kapsamında 27 adet Alt Gelir konutu; kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile açık satışa sunuluyor...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Bolu Kıbrıscık Projesi kapsamında 27 adet Alt Gelir konutu; kurasız başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile açık satışa sunuluyor.Bolu Kıbrıscık projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Kıbrıscık Şubesi olacak. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 21 Temmuz- 30 Eylül 2014 tarihleri arasında ilgili bankanın Şubeleri tarafından kabul edilecek.


TOKİ Bolu Kıbrıscık fiyatları!TOKİ Bolu Kıbrıscık Projesinde 2+1 dairelerin en düşük fiyatı 59 bin lira, en yüksek fiyatı ise 75 bin lira. Bolu Kıbrıscık  TOKİ  Evleri taksitleri!


TOKİ Bolu Kıbrıscık Projesinde yüzde 12 peşin 18 ay vade imkanı sunuluyor. TOKİ Bolu Kıbrıscık Konutları'nda başlangıç taksidi 292 bin lira. İlanın detayı için tıklayınpus