10 / 08 / 2022

Tureks Stone yeni ürünleriyle Cersaie Fuarı’nda!

Tureks Stone yeni ürünleriyle Cersaie Fuarı’nda!

Dekorasyonda doğal yaşam trendine öncülük eden Tureks Stone, en yeni koleksiyonlarını Cersaie Fuarı’nda sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.Dekorasyonda doğal yaşam trendine öncülük eden Tureks Stone, en yeni koleksiyonlarını Cersaie Fuarı’nda sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. Cersaie Fuarı’na düzenli olarak katılan Tureks Stone, özgün ve yenilikçi koleksiyonlarıyla organizasyonda beğeni kazanan firmaların 

başında geliyor. 


Dekorasyonda trend yaratan ürünlere imza atan Tureks Stone, yeni koleksiyonlarını 25-29 Eylül 2017 tarihleri arasında İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenen Cersaie Fuarı’nda dünya  vitrinine çıkarıyor. Fuarda 2018 yılına damgasını vurma iddiasını taşıyan yeni ürünlerini sergileyecek olan Tureks Stone, fuarda Hall 22, B2 standında yer alacak.     


Ödüllü ürünler

Tureks Stone Yöneticisi, Yüksek İç Mimar Gökçen Anlı, tasarımlarıyla öne çıktıklarını belirterek şunları kaydediyor: “Dünya çapında beğeni kazanan ödüllü ürünlerimizle sektörümüzde lider pozisyondayız. Yeni ürünlerimizi bu yıl Cersaie Fuarı’nda tanıtıyoruz. Türkiye’nin dünyaca ünlü mermer ve doğaltaşlarını kendi ocaklarımızda kendi makinelerimizle çıkarıp kendi fabrikamızda işliyoruz. Özgün tasarımlarımızla ise fark yaratıyoruz. Tüm işlemleri kendi kontrolümüzde yüksek performansla yapmamız bizi bir adım öne taşıyor. Ar-Ge ve insan güvenliğine verdiğimiz önemle de sektörümüzde farklı bir konumdayız.”