Antalyaspor Tesisleri'nin kaba inşaatı tamamlandı!

Antalyaspor Tesisleri'nin kaba inşaatı tamamlandı! Antalyaspor Tesisleri'nin kaba inşaatı tamamlandı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Döşemealtı’nda yapımını sürdürdüğü Antalyaspor’un yeni kamp ve spor tesislerinde çalışmalar tam gaz devam ediyor. Kaba inşaatı biten tesiste futbol sahalarının alt yapısı tamamlandı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Döşemealtı’nda yapımını sürdürdüğü Antalyaspor’un yeni kamp ve spor tesislerinde çalışmalar tam gaz devam ediyor. Kaba inşaatı biten tesiste futbol sahalarının alt yapısı tamamlandı.


Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in “En büyük hayalim” dediği, Avrupa’nın en iyi kamp ve spor tesislerinden biri olacak Döşemealtı Antalyaspor Tesisleri hızla yükseliyor.

İdari bölüm, konaklama ve sosyal tesislerin olduğu binalar ile Kapalı Spor Salonu’nun kaba inşaatı tamamlandı. Tesisat, sıva, alçı gibi ince imalat işlemlerine geçildi. 

HEDEF 07.07.2016’DA AÇMAK

Yaklaşık yedi ay önce temeli atılan tesisin genel inşaatının yüzde 55’i bitirildi. Futbol sahalarının ise alt yapısı tamamlanırken zemin dolgu işlemleri sürüyor. Avrupa’nın en kapsamlısı olacak Antalyaspor kamp ve spor tesislerinin,  kuruluş yıldönümü olan 07.07.2016 tarihinde bitirilmesi planlanıyor.

AVRUPAİ TESİSİN İÇERİSİNDE NELER OLACAK

Modern mimariye sahip Antalyaspor Tesisleri yaklaşık 25 milyon liraya mal olacak. 18 bin 500 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 134 bin metrekare alanı kapsayacak tesislerin içerisinde 4 futbol sahası, 2 küçük futbol sahası, antrenman sahası, kamp alanlı konaklama tesisleri, konforlu sporcu odaları, bin kişilik kapalı tribün, çok amaçlı kapalı spor salonu, tenis kortu, halı saha, Antalyaspor Futbol Okulu, fizyoterapi ve fizik tedavi merkezleri, futbol ve diğer branşlara uygun tam donanımlı fitness salonu, yarı olimpik yüzme havuzu, jakuzi, fizik tedavi havuzu, spa, çok amaçlı toplantı ve konferans salonları, restoranlar ve eğlence merkezleri olacak.Antalya Büyükşehir Belediyesi
Bu haber Sabah Gazetesi'nde şöyle yer aldı:Büyükşehir Belediyesi'nin Döşemealtı'nda yapımını sürdürdüğü Antalyaspor'un yeni tesislerinde çalışmalar tam gaz devam ediyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in 'En büyük hayalim' dediği, Avrupa'nın en iyi kamp ve spor tesislerinden biri olacak Döşemealtı Antalyaspor Tesisleri hızla yükseliyor. İdari bölüm, konaklama ve sosyal tesislerin olduğu binalar ile Kapalı Spor Salonu'nun kaba inşaatı tamamlandı. Tesisat, sıva, alçı gibi ince imalat işlemlerine geçildi. 


AÇILIŞ 07.07.2016'DA 

Yedi ay önce temeli atılan tesis inşaatının yüzde 55'i bitirildi. Futbol sahalarının ise alt yapısı tamamlanırken zemin dolgu işlemleri sürüyor. Avrupa'nın en kapsamlısı olacak Antalyaspor kamp ve spor tesislerinin, kuruluş yıldönümü olan 07.07.2016 tarihinde bitirilmesi planlanıyor. 


TESİSTE NELER OLACAK 

Modern mimariye sahip Antalyaspor Tesisleri, 25 milyon liraya mal olacak. 18 bin 500 metrekaresi kapalı toplam 134 bin metrekare alanı kapsayacak tesislerde 4 futbol sahası, 2 küçük futbol sahası, antrenman sahası, kamp alanlı konaklama tesisleri, konforlu sporcu odaları, bin kişilik kapalı tribün, çok amaçlı spor salonu, tenis kortu, halı saha, Antalyaspor Futbol Okulu, fizyoterapi ve fizik tedavi merkezleri, futbol ve diğer branşlara uygun tam donanımlı fitness salonu, yarı olimpik yüzme havuzu, jakuzi, fizik tedavi havuzu, spa, çok amaçlı toplantı ve konferans salonları, restoranlar ve eğlence merkezleri olacak. Haber Antalya Ekspres Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Döşemealtı İlçesi'nde yapımını sürdürdüğü Antalyaspor'un yeni kamp ve spor tesislerinde futbol sahalarının alt yapısı tamamlandı Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in 'En büyük hayalim' dediği, Avrupa'nın en iyi kamp ve spor tesislerinden biri olacak Döşemealtı Antalyaspor Tesisleri hızla yükseliyor. İdari bölüm, konaklama ve sosyal tesislerin olduğu binalar ile Kapalı Spor Salonu'nun kaba inşaatı tamamlandı. Tesisat, sıva, alçı gibi ince imalat işlemlerine geçildi. 


Temeli 7 Temmuz 2015'te atılan tesisin genel inşaatının yüzde 55'i bitirildi. Futbol sahalarının ise alt yapısı tamamlanırken zemin dolgu işlemleri sürüyor. Avrupa'nın en kapsamlısı olacak Antalyaspor kamp ve spor tesislerinin, kuruluş yıldönümü olan 07.07.2016 tarihinde bitirilmesi planlanıyor. 


Antalya Ekspres Gazetesi