29 / 05 / 2022

Ataşehir Trendist daire fiyatları ne kadar?

Ataşehir Trendist daire fiyatları ne kadar?

Firma: K Yapı ve Solid İnşaat

Proje: Trendist Ataşehir

Lansmanı bugün yapılan Trendist Ataşehir 'de yer alan 28 adet penthouse daire satışa sunuldu. Proje K Yapı ve Solid İnşaat imzası ile yükseliyor. Peki Ataşehir Trendist daire fiyatları ne kadar?"Ataşehir Trendist daire fiyatları ne kadar?" sorusunu yanıtlamadan önce projenin diğer özelliklerinden bahsedelim. Toplam 2 bin 500 adet daireden meydana gelen projenin 2016 yılı Ekim ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor. 


Trendist Ataşehir konut seçenekleri arasında stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salonlar bulunuyor. Proje 110 dönümlük Kent Parkı'n yanında hayata geçiriliyor.


Toplamda 28 adet 2+1 ve 3+1 penthouse dairenin satışa sunulduğu  Trendist Ataşehir  Konutları  K Yapı ve Solid İnşaat  tarafından inşa ediliyor. Proje panaromik deniz manzarasına sahip dairelerden oluşuyor.


Ataşehir Trendist sosyal yaşam alanları içerisinde buhar odası, pilates-yoga salonu, güneşlenme terası, tenis kortu, yüzme havuzu, sauna, çocuk oyun alanı, güvenlik, basketbol sahası, otopark, masaj odası ve fitness center mevcut. 


Ataşehir Trendist daire fiyatları ne kadar?

Trendist Ataşehir penthouse daire fiyatları 6 bin 160 TL'den başlıyor ve 7 bin 390 TL'ye kadar ulaşıyor. Projede mayıs ayında satışa sunulması öngörülen ve alanları 11 metrekare ile 117 metrekare arasında değişen ticari ünitelere de yer veriliyor. 


Trendist Ataşehir satış ofisi iletişim

Telefon: 0216 455 33 33 

Web: http://www.trendistatasehir.com/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor