28 / 06 / 2022

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaş çay taban fiyatını açıkladı! Yaş çay taban fiyatı kaç lira oldu? 

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaş çay taban fiyatını açıkladı! Yaş çay taban fiyatı kaç lira oldu? 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milyonlarca çay üreticisinin beklediği yaş çayın taban fiyatını duyurdu. Çay üreticileri merakla yaş çay alım fiyatının açıklanmasını bekliyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün çay üreticilerin istediği haberi verdi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaş çay taban fiyatını açıkladı! Yaş çay taban fiyatı kaç lira oldu?  

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu yıl yaş çay alımlarında uygulanacak taban fiyatı yüzde 73'ün üzerinde artışla 6 lira 70 kuruşa çıkarıyoruz" açıklamasında bulundu. 

"Çayda kilogramda 13 kuruş olan destekleme fiyatını yüzde 130'un üzerinde artışla 30 kuruşa çıkarıyoruz. Üreticilerimiz çaylarını, geçen yıla göre desteklemeyle birlikte ortalaması yüzde 75'e gelen bir artışla kilogramı 7 liradan fabrikaya verebilecek" ifadelerini kullanan Erdoğan, günde 100'er ton kapasitesi bulunan İkizdere ve Çamlıhemşin çay fabrikalarının gelecek kampanya döneminde çay alımına ve üretimine başlayacağının altını çizdi. 

Dondurma mevsimi geldi! Bim, A101, Migros, Carrefoursa, Algida, Golf, Adora dondurma 14 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Benzine 1 lira 68 kuruş, LPG'ye 40 kuruş zam geliyor! Opet, Total, Shell ve Petrol Ofisi 14 Mayıs 2022 fiyat listesi

A101 haftanın yıldızlarında büyük indirim! Et, yağ, tuvalet kağıdı, yumurta... İşte 14 Mayıs 2022 fiyat listesi!

Emekli ve memura büyük zamda son dakika! Maaşlara inanılmaz zam! En düşük memur maaşı 8 bin 872 TL olacak!Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.