01 / 12 / 2022

Dev banka altın için uyardı! 8 yıl aradan sonra bir ilk yaşanıyor! Kritik not bir kenara yazın

Dev banka altın için uyardı! 8 yıl aradan sonra bir ilk yaşanıyor! Kritik not bir kenara yazın

Geçtiğimiz haftadan itibaren düşüş gösteren ons altında bugün yükseliş meydana geldi. Ons altın dün 1615 dolardan 1675 dolara kadar çıktı. Dev banka BofA yatırımcıları uyararak altın ile ilgili kritik notları açıkladı.Altın fiyatları en çok yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Altın fiyatları düşerken yatırımcılar altın ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediyor. Bugün BofA  açıkladığı raporda dünya altın fonlarındaki hareketliliğe işaret ederek yatırımcıları altın konusunda uyarılarda bulundu.

Ons altın dün gün içinde en düşük 1641 dolar en yüksek ise 1659 doalr seviyelerini gördü. 1674 dolara kadar yükselen ons altın dikkatleri üzerine çekti. Dev banka  BofA  bugün açıkladığı raporda altın için kritik notlar verdi. 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön