09 / 02 / 2023

Dolar bu hafta ne oldu? Dolar gelecek hafta ne olur? Dolar düşer mi, artar mı?

Dolar bu hafta ne oldu? Dolar gelecek hafta ne olur? Dolar düşer mi, artar mı?

Döviz piyasası geçtiğimiz haftayı yatay seviyelerde kapattı. Rusya Ukrayna arasındaki gerilimler devam ederken dolar kurunda dalgalı bir seyir hakimdi. Peki dolar gelecek hafta ne olur? Dolar düşer mi, yükselir mi?DOLAR BU HAFTA NE OLDU?

Dolar 11 Nisan sabahına 14,78 liradan başladı. Dolar/TL pazartesi günü alış fiyatı,14,72 lira, satış fiyatı ise 14,78 liradan güne başladı. 12 Nisan Salı günü dolar kuru güne düşüşle başladı, alış fiyatı 14,63 TL, satış fiyatı ise 14,70 lira seviyesinde güne başladı.

13 Nisan sabahına ise dolar/TL alış fiyatı 14,58 lira, satış fiyatı 14,63 lira seviyesinde işlem gördü. 14 Nisan perşembe günü  alış fiyatı 14,62 TL, satış fiyatı ise 14,65 lira seviyesinde işlem gördü Haftanın son işlem günü ise dolar kuru alış fiyatı 14,60 lira, satış fiyatı ise 14,65 lira seviyesinde işlem gördü.

Dolar bu hafta ne oldu? Dolar gelecek hafta ne olur? Dolar düşer mi, artar mı?

Öte yandan milyonlarca yatırımcı dolar kurunun ne olacağını merak ediyor. Dolar  gelecek hafta ne olur? Dolar düşer mi, artar mı?

 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön