06 / 12 / 2022

Dolar Kahini Remzi Özdemir'den dolar için korkutan açıklama geldi! Dolar kıtlığına hazır olun

Dolar Kahini Remzi Özdemir'den dolar için korkutan açıklama geldi! Dolar kıtlığına hazır olun

TÜİK, 2022 yılı temmuz ayı Tüketici Fiyat Endeksi rakamlarının açıklanmasının ardından, krizin kapıda olduğunu söyleyen dolar kahini Remzi Özdemir ''Dolar kıtlığına hazır olun'' dedi...Bugün herkesin merakla beklediği TÜİK 2022 yılı temmuz ayı Tüketici Fiyat Endeksi  rakamlarını açıkladı.  Verilere göre; Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) yıllık yüzde 79.60 aylık bazda ise yüzde 2.37 arttı. Üretici Fiyat Endeksi ise yıllık yüzde 144.61, aylık ise yüzde 5.17 arttı.

Bu verilerin açıklanmasından sonra dolar kahini olarak bilinen Remzi Özdemir, "TÜİK kur krizinin kapısını açtı! Dolar kıtlığına hazır olun!" dedi ve korkutan açıklayı yaptı. 

Dolarda neler olacak? Dolar ne olur? Döviz piyasasını neler bekliyor? İşte ayrıntılar...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön