03 / 07 / 2022

Dumankaya Horizon'da ticari üniteler satışta!

Dumankaya Horizon'da ticari üniteler satışta!

Dumankaya İnşaat'ın Anadolu Yakası'ndaki projesi Dumankaya Horizon'da hayata geçirilen kampanyasının yoğun talep gördüğü açıklandı.Dumankaya İnşaat'ın Anadolu Yakası'ndaki projesi Dumankaya Horizon'da hayata geçirilen kampanyasının yoğun talep gördüğü açıklandı.  Bu sebeple projedeki ticari üniteler de satışa çıkarıldı. Dumankaya Horizon, alışveriş alanları, kafeler, spor salonu gibi alanlara sahip. Projede ticari alan 20 mağaza ve 2 kafeden oluşuyor. Horizon'da ayrıca hoıne ofis seçenekleri de bulunuyor. Ticari ünitelerin yanı sıra 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut alternatiflerin de bulunduğu projede fiyatlar 449 bin liradan başlıyor. 


Posta Haber Star Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Satış sürecinin hemen teslim olarak devam ettiği Dumankaya Horizon projesinin ticari üniteleri de cazip fiyat ve özel avantajlarla satışa açıldı.


Anadolu Yakası'nın en prestijli yeri Sahil Yolu'nda Dumankaya İnşaat güvencesi ile yükselmekte olan Dumankaya Horizon projesinde hemen teslim avantajlı kampanyası yoğun ilgi görürken projede yer alan ticari birimler de cazip fiyat ve ayrıcalıklı ödeme seçenekleri ile satışa açıldı.

 

Alışveriş alanları, kafeler, spor salonu gibi alanların yer aldığı tam donanımlı bir yaşam merkezi olarak tasarlanan Dumankaya Horizon projesinin ticari üniteleri yatay düzlemlde konumlandırılan 20 mağaza ve  2 kafe alanından oluşuyor.

 

Home office birimleri ile dikkat çeken Dumankaya Horizon projesinde ticari ünitelerin yanı sıra 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1  larak tasarlanan farklı daireler de yer alıyor. Satış sürecinin devam ettiği Dumankaya Horizon'da konut fiyatları ise 449 bin liradan başlıyor.


Star