26 / 05 / 2022

ERA Türkiye 4 yeni ofisle anlaştı!

ERA Türkiye 4 yeni ofisle anlaştı!

ERA Türkiye, ERA Artı ile Kozyatağı, ERA Koza ile Antalya/Lara, ERA Adres ile Maltepe ve ERA Lider ile Kurtköy bölgelerinde hizmet verecek olan 4 yeni ofisiyle birlikte ofis sayısını 32’ye yükseltti.Uluslararası gayrimenkul danışmanlık devi ERA Türkiye, 3 yıldır sürdürdüğü agresif büyümesine devam ediyor. Tüm Türkiye’de ofis açma stratejisiyle hareket eden ERA Türkiye, İstanbul’da olduğu kadar Anadolu’da da zincirlerine yeni halkalar ekliyor. 


2016 yılını atak yılı ilan eden ERA Türkiye, ERA Artı ile Kozyatağı, ERA Koza ile Antalya Lara, ERA Adres ile Maltepe ve ERA lider ile Kurtköy bölgelerinde hizmet verecek olan 4 yeni ofisiyle birlikte ofis sayısını 32’ye yükseltti.  

Franchise yoluyla ülke çapında büyüyor

Gayrimenkul sektöründe nitelikli danışmanlık hizmeti veren ERA Türkiye, ülke çapında franchise ağına yeni üyeler kazandırmayı sürdürüyor. ERA Artı broker’ı Sevinç Düvenci, sektördeki 8 yıllık deneyimini ERA ailesiyle paylaşarak, öncesinde büyük işlere imza attığı ekibiyle birlikte gayrimenkul piyasasının dikkat çeken bölgelerden biri olan Kozyatağı bölgesinde hizmet verecek. 


ERA Türkiye, fırsatlar şehri Antalya/Lara’da ERA Koza olarak faaliyet gösterecek yeni ofisinin broker’ları Ülkü Ertekin, Dicle Coşkun Güler ve Uğur Güler ile İstanbul Maltepe’de yeni açılan ERA Adres broker’ları Cüneyt Gündüz ve Onur Tüzemen gayrimenkul sektöründeki deneyimlerini artık ERA Türkiye çatısı altında gösterecek.


En yeni ERA Türkiye broker’ı Refik Tiftik ise sektördeki 8 yıllık deneyimini ekibi ile birlikte Kurtköy bölgesinde ERA Lider ofisi ile sürdürecek. Üniversite eğitiminden sonra büyük inşaat firmalarında yöneticilik yapan Tiftik, 2009 yılından itibaren uluslararası gayrimenkul firmasında önce gayrimenkul danışmanlığı sonrasında da ofis sahipliği ile birçok başarı elde etti. Tiftik, özellikle ticari gayrimenkul alanında, öncelikle kendi bölgesinde olmak üzere Anadolu Yakası’nda uzman.
Haber Vatan gazetesinde şu şekilde yer aldı;


Uluslararası gayrimenkul danışmanlık devi ERA Türkiye, 3 yıldır sürdürdüğü agresif büyümesine devam ediyor. Tüm Türkiye’de ofis açma stratejisiyle hareket eden ERA Türkiye, İstanbul’da olduğu kadar Anadolu’da da zincirlerine yeni halkalar ekliyor. 

ABD'Lİ gayrimenkul danışmanlık devi ERA, Kozyatağı, Antalya/Lara, Maltepe ve Kurtköy bölgelerinde hizmet verecek 4 yeni ofisiyle birlikte ofis sayısını 32'ye çıkardı. VatanHaber Ekonomist Dergisi'nde şu şekilde yer aldı;


ABD'li gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA, Türkiye'deki büyüme stratejisini sürdürüyor. Bu yılı atak yılı ilan eden ERA Türkiye, ERA Artı ile Kozyatağı. ERA Koza ile Antalya Lara, ERA Adres ile Maltepe ve ERA Lider ile Kurtköy bölgelerinde hizmet verecek olan dört yeni ofisiyle birlikte ofis sayısını 32ye yükseltti.


Ekonomist