Güldür Güldür'ün Nebati skecine bakandan olay gönderme! Sosyal medyadan bakın ne açıklaması yaptı?

Güldür Güldür'ün Nebati skecine bakandan olay gönderme! Sosyal medyadan bakın ne açıklaması yaptı?

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin Türkiye'deki enflasyon ve zamlarla ilgili söylediği sözler ve yaptığı ekonomik tespitler Güldür Güldür Show'a skeç konusu oldu. Bakan Nebati, televizyonda izlediği sekeçle ilgili sosyal medyadan sürpriz bir açıklama yaptı.Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin Türkiye'de gündem olan "Ekonomi güvendir, ekonomi rakam işidir, Gözlerime bakar mısınız, ne görüyorsunuz? Ekonomi gözlerdeki ışıltıdır" sözleri Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür Show'a skeç konusu oldu.

Televizyonda geçen hafta yayınlanacağı açıklanıp yayınlanmayan skeç bu hafta ekranlara geldi. Skeçte Nureddin Nebati'yi konuk eden ekonomi çevreleri bakana sorunlarını iletirken bakanın "Enflasyonun farkındayız çözeriz, ne olacak bu mazotun hali sana soruyorum ya, merak etmeyin arkadaşlar biz bu sorunların farkındayız çözeriz, Temmuz'da çözeriz, seneye bu zamanlar çözeriz, siz en fazla aç kalırsınız ben daha çok batarım" şeklinde ifadeler kullandığı görüldü.

Skeç Twitter ve internette en çok konuşulan konular arasında 1 numaraya yükseldi.

Bakan Nebati o skeçle ilgili sürpriz bir açıklama yaptı.

İşte detaylar...

Güldür Güldür ün Nebati skecine bakandan olay gönderme! Sosyal medyadan bakın ne açıklaması yaptı?

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.