06 / 02 / 2023

Gümüş 12 TL sınırına geldi! Yatırımcıların yüzü sonunda gülüyor! Gümüş fiyatlarında son dakika

Gümüş 12 TL sınırına geldi! Yatırımcıların yüzü sonunda gülüyor! Gümüş fiyatlarında son dakika

Gümüş fiyatları 3 Ekim günü yükselişe geçti. 10 TL seviyesine kadar gerileyen  gümüş yükselerek 12 TL sınırına geldi. Peki bugün gümüş fiyatları ne kadar? Gümüş alış satış fiyatı kaç TL? İşte son dakika gümüş fiyatları 3 Ekim 2022...GÜMÜŞ FİYATLARI NE OLUR? GÜMÜŞ YORUM...

Piyasaların etkisi ile dalgalanan gümüş fiyatları, bugün güne yükselişle başlarken yatırımcılar gümüş fiyatları yükselecek mi, düşecek mi? sorularının yanıtlarını merak ediyor.

Gümüş fiyatlarının yönü ile ilgili Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş'ten gümüş yorumu geldi. Memiş;  ''Gümüş rasyodan kaynaklı altına kıyasla pozitif ayrıştı. Pozitif hareketlerine devam etti. Yukarı yönlü hareketlerini devam ettirecek.'' dedi. ve şunları ekledi:  ''  Ekranlardaki rakamlara inanarak altın düştü diyenlere belirtmek isterim. Gümüş rasyodan kaynaklı altına kıyasla pozitif ayrıştı. Pozitif hareketlerine devam etti.

Gümüş 12 TL sınırına geldi! Yatırımcıların yüzü sonunda gülüyor! Gümüş fiyatlarında son dakika

Yukarı yönlü hareketlerini devam ettirecek. Gümüşün gram fiyatı serbest piyasalarda 12 lira seviyesinde.'' diyerek Gümüşün uzun vadede her zaman yatırımcısına kazandırdığını dile getiren uzmanlar altın ve gümüş gibi kıymetli metallerin, yatırımcılar açısından en güvenli liman olarak görülüyor.

Elinde 1 gram bile gümüşü olanlar dikkat! Gümüş fiyatları yükselecek mi, düşecek mi?

Gümüş fiyatları atak yaptı! Nereden nereye geldi! Yatırımcılar hemen bakınSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön