akın karali kimdir

akın karali kimdir

Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, “Dijitalleşme o kadar hızlı ilerliyor ki bizler de pazarlama stratejilerimizi, iş yapış şekillerimizi ve iş süreçlerimizi bu değişimlere ve yeni teknolojilere göre sürekli yeniliyoruz” diye konuşuyor...

Dövizdeki dengesiz yükseliş konut alıcısında güvensizlik oluşturuyor!

Metal Yapı Konut Genel Müdürü Karali, “Döviz kuru dengesiz şekilde yükseldiği zaman müşteri açısından bir güvensizlik oluşturuyor." dedi..

Metal Yapı Konut 2,5 milyar dolar ciro hedefliyor!

“En büyük hayalimiz Empire State gibi İstanbul’a simge olabilecek ikonik bir bina kazandırmaktı” diyen Metal Yapı Konut Genel Müdürü Karali, “5 yılda planladığımız projeler ve arsa stoku ile hedefimiz 2,5 milyar dolar ciroya ulaşmak” diyor.

Metal Yapı Grubu sağlık sektörüne giriyor!

İnşaat ve eğitimde faaliyet gösteren Metal Yapı Grubu, sağlığa da girmeyi planlıyor. Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, onkoloji hastanesi kuracaklarını söylüyor. 

Metal Yapı Konut yurt dışında fırsat kolluyor!

1 milyon 343 bin metrekare inşaat alanına sahip 17 projeyi hayata geçiren şirket, 2017'de yeni projelerle yüzde 40 büyümeyi hedefliyor, şirket yurt dışında da fırsat kolluyor.

Gayrimenkul sektöründe dijital dönüşüm ne kadar önemli?

Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, “Dijitalleşme o kadar hızlı ilerliyor ki bizler de pazarlama stratejilerimizi, iş yapış şekillerimizi ve iş süreçlerimizi bu değişimlere ve yeni teknolojilere göre sürekli yeniliyoruz” diye konuşuyor...

Metal Yapı Grubu sağlık sektörüne giriyor!

İnşaat ve eğitimde faaliyet gösteren Metal Yapı Grubu, sağlığa da girmeyi planlıyor. Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, onkoloji hastanesi kuracaklarını söylüyor. 

Metal Yapı Konut 5 yılda 2,5 milyar dolar ciro hedefliyor!

Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, "Önümüzdeki 5 yılda planladığımız projeler ve arsa stoğu ile 2,5 milyar dolar ciroya ulaşmayı hedefliyoruz' diyerek açıklamalarda bulundu. 

Konutun gözü teknolojide!

Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, Endüstri 4.0 ve nesnelerin interneti (IoT) sayesinde iş dünyasında yeni bir çağ başlıyor. Bu yenilikleri bizim yapılarımızla birleştirip çağa uygun ürünler ortaya koymak için büyük bir titizlikle çalışıyoruz” dedi.

Akın Karali: 5 yıllık plan hazır iddialı geliyoruz!

A segmente hitap eden lüks konutlar üreten Metal Yapı Konut 2018'e yeni konut projeleriyle girmeyi planlıyor. Firma, Ulus, Göktürk ve Zekeriyaköy'de yeni projeler geliştiriyor.

Metal Yapı Konut'tan 15 Temmuz sonrası 1 milyar TL'lik yatırım!

Metal Yapı Konut bu yıl da yatırımlarına hız verdi. Şirketin Genel Müdürü Akın Karali, 15 Temmuz sonrasında 1 milyar TL'lik yatırım gerçekleştirdiğini belirtti.

Metal Yapı'nın 2017 satış hedefi 2 milyar TL!

Metal Yapı Genel Müdür Akın Karali "2017 yılma dair beklentilerimiz daha olumlu. Bu yıl içinde ertelenen alımlann gelecek yıl devreye girecek olması nedeniyle 2017'de daha yüksek satış rakamlan bekliyoruz" dedi.

Dövizde yaşanan kur artışı yabancı yatırımcı için bir fırsat!

2016 yılının hem Türkiye hem de dünya için oldukça yoğun bir gündemle geçtiğini belirten Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karalı ise şunları kaydetti: "Yaşanan tüm gelişmelere rağmen ülkemiz yerli ve yabancı yatırımcıları cezbediyor. ." dedi.

Metal Yapı 2017'de 2 milyar TL'lik satış hedefliyor!

Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, 2017'de büyüme hedefimiz yüzde 40, satış hedefimiz ise 2 milyar TL' diyor.

Metal Yapı Konut'tan 1 milyar doların üzerinde inşaat yatırımı!

Metal Yapı Genel Müdürü Akın Karali, 1 milyar doların üzerinde gayrimenkul ve inşaat projesine yatırım yaptıklarını belirtti.

Metal Yapı Ulus projesine 2017'de başlayacak!

Metal Yapı Konut, deniz manzaralı 5'inci projesini Ulus'ta yapacak. Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, "Ulus'ta müthiş bir deniz manzarasına sahip bir proje yapacağız ve bu projemize 2017'de başlayacağız" dedi.

Pelin Akın kimdir?

Akfen GYO Yönetim Kurulu Üyesi Pelin Akın kimdir? Pelin Akın, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Pelin Akın, ne zamandan beri Akfen GYO'da yönetim kurulu üyesi olarak hizmet veriyor? İşte Pelin Akın...

Selim Akın kimdir?

Akfen GYO Başkan Vekili ve Yönetim Kurulu Üyesi Selim Akın kimdir? Selim Akın, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Selim Akın, ne zamandan beri Başkan Vekili olarak hizmet veriyor? İşte Selim Akın...

akın karali kimdir

akın karali kimdir akın karali kimdir

Ömer Saçaklıoğlu tarafından 1980 yılında kurulan Metal Yapı Konut çatısı altında inşaat, akaryakıt, enerji, gıda, eğitim, perakende, AVM işletmeciliği ve otelcilik dahil olmak üzere 7 ana sektörde 20 aktif şirket bulunuyor. Gayrimenkul, ofis ve AVM projeleriyle öne çıkan şirketin İstanbul’un en önemli merkez lokasyonlarında bugüne kadar bitmiş toplam 21 projesi, inşaatı devam eden 3 projesi, planlaması başlayacak 4 projesi bulunuyor.

Her sektörde olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de koşullar değişiyor ve teknolojinin önemi her geçen gün artıyor. Önümüzdeki 5 yıl içinde ‘büyük veri ve veri analitiği’, ‘nesnelerin interneti’ ve ‘yapay zeka’ ve ‘sanal gerçeklik’, gayrimenkul sektörünü etkileyecek yeniliklerin başında geldiğini söyleyen Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali, “Bu teknolojiler geliştikçe sektörde de etkileri büyük olacak” diye konuşuyor. Karali sektörde dijitalleşmenin...