07 / 07 / 2022

bitcoin değer

bitcoin değer

Kazakistan'daki iç karışıklıklar küresel piyasalardaki gelişmeler, kripto para regülasyonları nedeniyle kripto para piyasasında devam kaybı devam ediyor.

Kripto paralarda değer kaybı hızlandı!

Kripto para piyasalarında kriz devam ediyor. Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere önde gelen kripto paralar değer kaybetmeye devam ediyor. 

Bitcoin boğa piyasasına mı giriyor?

Son günlerde sert düşüşlerin meydana geldiği Bitcoin'de boğa piyasası endişesi yaşanıyor. 

Bitcoin 39 bin doların üzerine çıktı!

Kripto para birimlerin atası olarak kabul edilen Bitcoin yeniden yükselişe geçti. Bitcoin, Elon Musk'ın açıklamaları sonrasında 39 bin doların üzerine çıktı.

Bitcoin yüzde 20 değer kaybetti!

Tesla CEO'su Elon Musk, sosyal medya üzerinden kripto para ile araç alımlarının durdurulduğu açıkladı.  Açıklamanın ardından kripto paralarda yüzde 20 düşüş yaşandı.

Bitcoin'de yatırımcıları şok eden tahmin! Duyan inanamadı! 

Milyonlarca yatırımcı kripto para piyasalarında yaşanan son dakika gelişmelerini ve uzmanların Bircoin ile kriptolara ilişkin açıklamalarını yakından takip ediyor. Peki Bitcoin'de son durum nasıl? Bitcoin ve diğer kriptoları neler bekliyor?

Bitcoin'de psikolojik sınır aşıldı! Ünlü ekonomistten uyarı gecikmedi

Bitcoin yüzde 3.2 yükselişle 21.000 doların üzerine tırmanırken, Ethereum yüzde 8.2 değer kazanarak 1.200 doları aşarak psikolojik sınırı geçti.

Bitcoin'de son dakika! Kriptolarda değer kaybı katlanıyor! Yeni destek seviyesi açıklandı!

Bybit Türkiye Araştırma Müdürü Bestenaz Süllü, kripto paralarla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Peki Bitcoin'de son durum ne? İşte ayrıntılar...

Kripto paraların değeri eriyor! Bitcoin'de son durum ne? Yatırımcılar dikkat! 

Ether yüzde 5 değer kaybıyla 1445,56 dolara düşerek Mart 2021'den beri en düşük seviyesini kaydederken, Bitcoin de 27 bin 264,65 dolara geriledi ve 12 Mayıs'tan bu güne olan en düşük seviyesini gördü. Peki kriptoları neler bekliyor?

Bitcoin'de 11 yıl sonra bir ilk Kriz derinleşiyor

Dünyada kripto para piyasasında büyük bir düşüş yaşanırken en büyük hacme sahip kripto para birimi olan bitcoin 8 hafta üst üste değer kaybederek 11 yıl sonra bil ilk yaşadı. Haftayı yüzde 2,4'lük değer kaybıyla kapatan ve 28 bin 700 dolara gerileyen bitcoinde düşü tüm hızıyla devam ediyor.

En fazla doların etkileneceği kriz başladı! Olağanüstü değer kaybı uyarısı

Bitcoin dahil kripto para piyasasının değeri 1,2 trilyon doların altına düştü. Kripto para birimleri ve hisse senetlerindeki olağanüstü değer kaybı en fazla doları etkileyecek. Bitcoin 2020'den bu yana en düşük seviyesine geriledi. İşte detaylar...

Bitcoin yüzde 15 değer kazandı! Yatırımcılar dikkat!

Kripto para yatırımcılarının gözdeleri arasında yer alan Bitcoin yüzde 15 değer kazandı...

Kripto paralarda savaş krizi! Değer kaybı artıyor...

Bitcoin günlük yüzde 3.8 değer kaybederek 38 bin dolar seviyesine düşerken, Ethereum'da da yüzde 4.5 oranında değer kaybı yaşandı ve 2 bin 530 dolara kadar düştü...

Bitcoin'e nükleer etkisi: Değer kaybediyor!

Rusya tarafından Ukrayna'daki nükleer santrali vurulduğu ve santralde yangın çıktığı haberlerinin duyulması kripto para piyasalarını etkiledi. Kriptolarda değer kaybı görülürken, Bitcoin'in de 41 bin dolar civarına kadar gerilediği belirlendi. 

Bitcoin neden değer kaybediyor? 

Kripto para piyasasında son haftalarda kaydedilen gerileme eğilimi bugün Bitcoin’in 39 bin doların altına düşmesiyle devam etti. Peki kripto paralar neden düşüyor? Bitcoin neden değer kaybediyor? İşte ayrıntılar...

Kripto paralarda değer kaybı hızlandı!

Kripto para piyasalarında kriz devam ediyor. Bitcoin ve Ethereum başta olmak üzere önde gelen kripto paralar değer kaybetmeye devam ediyor. 

Bitcoin Aralık'ta yüzde 15 değer kaybetti!

Aralık ayında yüzde 15 değer kaybeden Bitcoin Mayıs ayından sonra en kötü performansını sergiledi.

Bitcoin 2021'de yüzde 140 değer kazandı!

Son günlerde düşüşe geçen kripto para birimleri yıl bazında değer kazandı. Bu sene içerisinde Bitcoin yüzde 140, Ethereum yüzde 450 değerlendi. 

bitcoin değer Haberi

bitcoin değer

Para piyasalarında denge ortamı oluşmaya başlarken Kripto Para piyasalarında satışlar artıyor. Hürriyet'ten Burak Taşçı'nın haberine göre; Fed'in Mart ayında faiz artırımında bulunma ihtimalinin artması ülkelerin kripto paralara regülasyon çalışmalarını hızlandırması, Çin'in kripto para yasaklarını artırması, Kosova'nın kripto para madenciliğine bir süre yasak koyması satışları derinleştirmişti.

Kazakistan'da akaryakıt fiyatlarının artması sebebiyle çıkan protesto eylemlerinin hükümeti devirmesi ve iç karışıklığa sebep olup ülkenin Rusya'dan yardım talep etmesiyle birlikte kripto paralardaki düşüş hızlandı.

Kasım ayında tarihi yüksek seviyelere çıkan kripto para birimleri dev kayıplara uğradı. Bitcoin, Ethereum ayı piyasasına bir süre önce girmişti. Kazakistan'ın dünyanın en büyük ikinci Bitcoin madencilik sahası olması ve ülkede internetin iç karışıklık sebebiyle sürekli kesilmesi kripto para madenciliğini vururken piyasaları da olumsuz etkiledi.

BITCOIN'DE KAYIP YÜZDE 5'E YAKLAŞTI

Lider kripto...