31 / 03 / 2023

Caprice Gold İstanbul satış

Caprice Gold İstanbul satış

Caprice Gold İstanbul satış ofisi ile 444 44 25 telefon numarasını arayarak projenin satış ofisi ile irtibata geçebilirsiniz. Bayrampaşa Caprice Gold projesi Jetpa Holding imzasını taşıyor...

Bayrampaşa Caprice Gold satış ofisi!

Bayrampaşa Caprice Gold satış ofisi bilgileri haberimizin içinde yer alıyor. Bayrampaşa Caprice Gold kapsamında odaların alanları 17 metrekare ve de 34 metrekare arasında farklılık gösteriyor

Bayrampaşa Caprice Gold satılık!

Bayrampaşa Caprice Gold satılık daire bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz. Özel saray odaları ve kral dairelerinin tasarlandığı Bayrampaşa Caprice Gold devremülk projesi ORA Alışveriş Merkezi'nin yanında yükseliyor....

Bayrampaşa Caprice Gold satış fiyatları!

Bayrampaşa Caprice Gold satış fiyatları için satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Bayrampaşa Caprice Gold projesi Jetpa Holding tarafından devremülk projesi olarak hayata geçiriliyor...

Caprice Gold İstanbul satış fiyatları!

Jetpa Holding girişimi ile hayata geçirilen Caprice Gold İstanbul satış fiyatları bilgisi dahilinde 1 günlük odanın fiyatı 23 bin TL olarak belirlendi...

Caprice Gold İstanbul satış fiyatları!

Jetpa Holding projesi olan Caprice Gold İstanbul satış fiyatları bilgisine göre 1 günlük odanın tutarı 23 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Caprice Gold’un tasfiyesi için harekete geçildi!

İstanbul 3. Asliye Ticaret Mahkemesi tarafından iflâsına karar verilen Caprice Gold Gayrimenkul Yatırım Turizm şirketinin tasfiyesine başlanması için harekete geçildi. Fadıl Akgündüz'e ait 'Jet Fadıl' markasının da olduğu 17 markaya iflas şerhi konuldu.

Caprice Gold'un inşaatı ne olacak?

2013 yılında bitirileceği duyurulan Caprice Gold projesinde çalışmalar bir yılı aşkın süre önce durdu. Caprice Gold'a umut bağlayan yüzlerce vatandaş, birikimlerini kurtarmaya çalışırken, Bayrampaşa'daki dev inşaat çürümeye başladı. Projenin akıbeti de belirsizliğini koruyor.

Fadıl Akgündüz'ün Caprice Gold davası 2 Eylül'e ertelendi!

İş adamı Fadıl Akgündüz ile kız kardeşi, eniştesi ve yeğeninin Bayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişinin dolandırıldığı iddiasıyla yargılanmasına devam edildi.

Caprice Gold davasında son durum!

Caprice Gold projesi için açılan dolandırıcılık davası bugün görüldü. İşte Çağlayan Adliyesi 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Caprice Gold davasında son durum...

Caprice Gold'un dolandırıcılık davası görüldü!

İş adamı Fadıl Akgündüz ile kız kardeşi, eniştesi ve yeğeninin Bayrampaşa'daki Caprice Gold ile Maldivler'deki Caprice Maldivler adlı gayrimenkul projelerinde, devre mülk satışı yapılan 349 kişinin dolandırıldığı iddiasıyla yargılanmasına başlandı.

Caprice Gold'un dolandırıcılık davası yarın!

Nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla tutuklu olarak yargılanan Jet Fadıl lakaplı Fadıl Akgündüz’ün Caprice Gold projesi için açılan dava yarın saat 09:00'da görülecek.

Caprice Gold projesi Singapurlular’a verildi!

Dolandırıcılıktan tutuklanan Fadıl Akgündüz’ün 5 haftada 60 bin kişiye yer sattığı iddia edilen Maldivler’deki Caprice Gold projesi Singapurlular’a verildi.

Caprice Gold'a kayyum atanacak mı?

Fadıl Akgündüz tutuklandı. Yine nitelikli dolandırıcılıkla itham ediliyor. İstanbul Bayrampaşa'da ‘yüksek kira geliri' vaadi ile inşa ettiği Caprice Gold Oteli senelerdir faaliyete geçmedi. 8 bin 400 mağdur var.

Caprice Gold mağdurları eylem yaptı!

"Nitelikli dolandırıcılık" suçlamasıyla tutuklanan Fadıl Akgündüz’ün Caprice Gold projesi ile mağdur ettiği vatandaşlar, yıllardır tamamlanamayan inşaatın önünde eylem yaptı, mağdurlar projeye kayyum atanmasını istedi.

Caprice Gold mağdurları yarın miting yapacak!

Fadıl Akgündüz’ün Bayrampaşa’da hayata geçirdiği 7 yıldızlı Caprice Gold projesinden devremülk alan vatandaşlar yarın saat 13:00'de Bayrampaşa'daki Caprice Gold önünde toplanıp bir basın açıklaması yapma kararı aldı.

Caprice Gold Gayrimenkul için kayyum talebi!

Fadıl Akgündüz ile ablası Avniye, eniştesi İbrahim ve bir dönem yeğeni Mehmet Salim Obut’un yönettiği Caprice Gold Gayrimenkul Yatırım Turizm ve İnşaat Tic. Ltd. şirketine kayyum atanması için başvuru yapıldı.

Caprice Gold Maldivler inşa edilemeyecek!

Müfettişlerin hazırladığı rapora göre Fadıl Akgündüz’ün Caprice Gold Maldivler projesinde akrabası olan şirket yetkilileri dini duyguları istismar etti ve işleyen bir otel varmış gibi reklam vererek tüketicileri bilerek ve isteyerek aldattı.

Caprice Gold'a yabancı ortak aranıyor!

Jet Fadıl lakaplı Fadıl Akgündüz’ün Bayrampaşa’da hayata geçirdiği 7 yıldızlı devre mülk projesi Caprice Gold 5 yıldır tamamlanamadı. Caprice Gold mağdurlarının yaptığı son açıklamaya göre Caprice Gold Bayrampaşa projesi için yabancı ortak aranıyor.

Caprice Gold İstanbul satış Haberi

Caprice Gold İstanbul satış


İstanbul'un Avrupa yakasında Bayrampaşa bölgesinde hayata geçiriliyor olan Caprice Gold İstanbul projesi Jetpa Holding tarafından inşa ediliyor. Caprice Gold İstanbul satış ofisi iletişim bilgilerinden önce projeden bahsedelim.


Caprice Gold İstanbul projesi devremülk konseptinde hazırlandı. Caprice Gold İstanbul projesi 26 katlı tek blok olarak inşa ediliyor. Caprice Gold İstanbul projesinin 2014 yılının başlarında hizmete açılması hedefleniyor.


Caprice Gold İstanbul satış ofisi ile 444 44 25 telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Caprice Gold İstanbul Bayrampaşa projesi 234 adet özel saray odası, 300 adet saray odası ve 14 adet kral dairesinden oluşuyor.


Caprice Gold İstanbul Bayrampaşa projesinde odalar 17 metrekare ile 34 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Caprice Gold İstanbul Bayrampaşa projesi ORA AVM'nin yanında 20 bin metrekare arsa alanında yükseliyor.


Caprice Gold İstanbul Bayrampaşa projesi içerisinde...