01 / 07 / 2022

Cityscape Global 2014 Fuarı

Cityscape Global 2014 Fuarı

Dubai'de 21 Eylül'de başlayan ve bugün sona erecek olan emlak fuarı Cityscape Global 2014'te Türk inşaat şirketlerinin projelerine ilgi büyük oldu. Fuarda milyonlarca dolarlık konut satıldı...

Vedat Demiröz'den Dubai Cityscape Fuarı'nda inşaatta KDV indirimi müjdesi!

Dubai'de düzenlenen Cityscape Global 2014 Fuarı'nda konuşan TBMM Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü Vedat Demiröz; inşaat sektörüne KDV indirimi üzerine çalışacakları müjdesini ilk olarak Dubai'de verdi...

Ege Yapı Kağıthane ve Yedikule projelerine 2015'te başlıyor!

Cityscape Global 2014 Fuarı’na katılan Egeyapı Group, iki yeni projesine 2015'te başlayacak. Projeler, Yedikule ve Kağıthane'de yer alacak. Firma 2016'da da Yenisahra ve İstinye'de kentsel dönüşüme start verecek.

Bodrum The BO Viera'ya Cityscape Global'dan yoğun ilgi!

Besa Grup tarafından Bodrum'da hayata geçirilen The BO Viera projesi 2-4 Ekim tarihleri arasında Dubai World Trade Centre’da düzenlenen Cityscape Global fuarında tanıtıldı.

How to Buy Property in Turkey kitapçığı Dubai Cityscape Fuarı'nda dağıtılacak!

How to Buy Property in Turkey kitapçığı ı 2-4 Ekim 2018 tarihleri arasınd Dubai Cityscape Global Fuarı'nda dağıtılacak...

Cityscape Global 2017 gayrimenkul dünyasını Körfez’de buluşturdu!

Gayrimenkul ve mimarlık dünyasının en önemli küresel buluşmalarından biri olarak kabul edilen Cityscape Global 2017, Dubai’de düzenlendi. Küresel sektör temsilcilerine 11-13 Eylül tarihleri arasında ev sahipliği yapan fuar, bu yıl ziyaretçi sayısını yüzde 25 arttırdı.

Çiğdem Karaaslan, Dubai Cityscape Fuarı'na katıldı!

AK Parti Çevre Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın, Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape Global 2017 Yatırım ve Gayrimenkul Fuarı'na katıldığı bildirildi.

Dubai Cityscape'te en çok 3. Havalimanı'nı sordular!

Emlak Konut GYO, Dubai’de gerçekleştirilen Cityscape Global 2017’ye 50 projesi ile çıkartma yaptı. Fuarda Türkiye’nin tanıtım ofisi gibi çalışan Emlak Konut GYO, Arap yatırımcıların en çok Türkiye’deki çılgın projelerle ilgili sorularına muhatap oluyor.

Mehmet Özhaseki, Cityscape Global İnşaat Fuarı'na katıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Ortadoğu'nun önemli gayrimenkul fuarları arasında yer alan Cityscape Global İnşaat Fuarı'na katıldı.

Dubai Cityscape Global 2017 başladı!

Cityscape Global 2017, Dubai’de kapılarını araladı. Bu yıl 15’inci kez gerçekleştirilen Cityscape Global 2017’de Türkiye gayrimenkul sektörünün ön planda olma geleneği de sürüyor.

Tahincioğlu 2 projesiyle Dubai Cityscape Fuarı'na katıldı!

Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2017 Fuarı’na bu yıl da 2 nitelikli projesi ile katıldı. Cityscape Global 2017 fuarında Nidapark Bomonti ve Nidapark Küçükyalı projelerini görücüye çıkaran Tahincioğlu uluslararası platformda da yatırımcılarla buluştu.

Dubai Cityscape Global, Türkiye’ye moral oldu!

6-8 Eylül’de Dubai’de düzenlenen uluslararası gayrimenkul fuarı Cityscape Global, Türkiye’ye moral oldu. Körfez yatırımcısı, darbe girişimi sonrası fuarda sergilenen projelerden toplam 1.2 milyar liralık konut ve ofis rezerve etti.

Cityscape Turkey için geri sayım başladı!

Dubai Cityscape Global 2016, bu yıl 41 bin metrekare alan üzerinde toplam 272 firmanın katılımıyla yapıldı. Türk gayrimenkul firmaları, Körfez bölgesinin en büyük gayrimenkul fuarı olan Cityscape Global’de her yıl olduğu gibi yoğun ilgiyle karşılaştı.

Cityscape Global'in etkisi uzun vadede görülecek!

Cityscape Global'i değerlendiren Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Başkan Yardımcısı Füsun Yılmaz Phillipson, Cityscape Global'in etkisi uzun vadede görülececeğini belirtti...

Dubai Cityscape'te 1.2 milyar liralık talep toplandı!

Bu yıl 15’incisi düzenlenen uluslararası gayrimenkul fuarı Cityscape Global’e katılan Türk şirketler Türkiye’ye mutlu döndü. Sektör temsilcileri, 3 gün boyunca fuarda yabancı yatırımcılarla bir araya geldi.

Garanti Koza, Cityscape Global'de 3 projesini tanıttı!

Dubai’de 6-8 Eylül tarihleri arasında düzenlenen uluslararası gayrimenkul fuarı Cityscape Global, Garanti Koza’nın 3 projesinin tanıtımına sahne oldu. Yurtdışındaki yatırımlarda rotayı Balkanlar'a kıran Garanti Koza, Sofya ve İstanbul’daki projelerini Dubai’de tanıttı.

Cityscape Global 2014 Fuarı Haberi

Cityscape Global 2014 Fuarı

Cityscape'te Türk inşaat şirketlerinin projelerine ilgi büyük oldu. Patronlar, milyonlarca dolarlık konutun satıldığı fuarda, oturma izninin kolaylaşması durumunda satışların artacağını belirtti.


Dubai'de 21 Eylül'de başlayan ve bugün sona erecek olan emlak fuarı Cityscape Global 2014'te, Ortadoğulu yatırımcılar Türk inşaat firmalarını yakın markaja aldı. Ziyaretlerden ve yapılan satışlardan memnun olduklarını dile getiren 31 Türk şirketi, Ortadoğulu alıcıların ilgisinin bürokratik engellerin de azaltılmasıyla, alışverişe daha hızlı dönüşeceğini belirtti. Şirketler, oturma izni işlemlerinin zorluğundan şikâyet etti. Fuarın en çok ilgi gören projelerinden birisi, DAP Yapı ve Emlak Konut işbirliğiyle İstanbul Kartal'da inşaatına başlanan İstMarina oldu. 


İKİNCİ ETAP SATIŞI BAŞLADI 

Metrekaresi 5 ila 9 bin lira arasında değişen İstMarina'daki konutların 950'si 45 günde satılmıştı. 500 konutluk ikinci etabın satışı ise fuarda başladı. DAP Yapı Başkanı Ziya...