cnr expo emlak fuarı

cnr expo emlak fuarı

Ortadoğu, Körfez ve AB ülkelerinden gelen yatırımcılar, Evkalade tarafından Türkiye’nin önde gelen iş ve yaşam projelerinin sergilendiği CNR Expo Emlak Fuarı’nda ağırlandı. Yabancı yatırımcılar, ağırlıklı olarak rezidans ve ticari projelere ilgi gösterdi.

CNR EXPO Emlak Fuarı'nda 300'e yakın proje vitrine çıkacak!

Ulusal ve uluslararası gayrimenkul yatırımcıları tarafından büyük ilgi gören CNR Emlak Fuarı, bu yıl 4-8 Kasım 2015 tarihlerinde kapılarını açıyor.

CNR Emlak Fuarı Nihat Zeybekci'nin katılımıyla açıldı!

Sine Fuarcılık tarafından İstanbul'da düzenlenen "Emlak 2014 -Konut, İşyeri Satın alma, Kiralama ve Finansman Fuarı" ya da diğer adıyla "CNR Emlak Fuarı", Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin katılımıyla açıldı.

Hande Yener Yeşilköy CNR Expo 'daki Emlak Fuarı 'nı ziyaret etti!

CNR Expo 'daki Emlak Fuarı 'nı ziyaret eden Hande Yener Anka Yapı 'nın Kadıköy 'de inşa ettiği Evim Kadıköy projesinden bir daire seçti. Yener 'in seçtiği daire 1 milyon 500 bin TL değerinde.

Türkiye’nin en büyük konut projeleri CNR EXPO'da görücüye çıkıyor!

CNR Emlak 2013 Fuarı 5 Aralık günü (yarın) başlıyor. Türkiye’nin en büyük konut projelerinin sergileneceği fuar, TOKİ Toplu Konut İdaresi Başkanı Ahmet Haluk Karabel, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem katılımıyla açılıyor

Emlak sektörü Aralık'ta CNR Expo'da buluşacak!

Emlak 2013 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansmanı Fuarı', emlak alıcılarını, satıcılarını ve finans kuruluşlarını 5 - 8 Aralık 2013 tarihleri arasında bir araya getirecek...

CNR Emlak Fuarı 2-5 Mayıs'ta!

CNR Emlak 6. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı 2-5 Mayıs 2019'da CNR Expo Yeşilköy'de gerçekleştirilecek...

CNR Emlak Fuarı 13 Aralık'ta başlıyor!

Türk gayrimenkul sektörünün ilk ve tek uluslararası fuarı CNR Emlak  6. Gayrimenkul Yatırımları, Projeleri Ve Finansmanı Fuarı, 13-16 Aralık 2018 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy'de kapılarını açacak. 

Çanakkale 1915 Köprüsü'nün maketi CNR Emlak Fuarı'nda!

Emlak sektörünün önde gelen firmalarının ve dev projelerin yer aldığı, ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı haline gelen ’CNR Emlak-5. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’ CNR EXPO Yeşilköy’de açıldı.

CNR Emlak Fuarı 2017 açıldı!

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TOKİ’nin destekleriyle CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenen CNR Emlak Fuarı 2017 kapılarını açtı.

ERA Gayrimenkul CNR Emlak Fuarı’na katılıyor!

ERA Gayrimenkul, "Şimdi Türkiye’ye yatırım zamanı" mottosuyla CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleşecek  CNR Emlak Fuarı'na katılıyor...

2. CNR Emlak Zirvesi 23-26 Kasım'da!

2. CNR İstanbul Emlak Zirvesi ve 5. CNR Emlak Fuarı 23-26 Kasım tarihlerinde  CNR Expo Yeşilköy'de kapılarını açacak.

Emlak sektörü CNR Emlak Zirvesi ve Fuarı'nda görücüye çıkacak!

CNR Expo Yeşilköy'de düzenlenecek CNR Emlak Zirvesi ve Fuarı tanıtıldı. 23-26 Kasım'da tarihleri arasında gerçekleşecek olan zirvesine "God Father of Green (Yeşilin Babası)" lakaplı Jerry Yudelson da katılacak.

CNR Emlak Fuarı kapılarını 23 Kasım'da açacak!

CNR İstanbul Emlak Zirvesi ve Fuarı 23 Kasım'da kapılarını açacak. Fuara ulusal ve uluslararası olmak üzere 25 binin üzerinde ziyaretçinin katılması bekleniyor.

İnşaatın Zirvesi 23 Kasım'da CNR Expo'da buluşuyor!

Dünya emlak sektörüne yön veren CNR Emlak İstanbul Zirvesi'nde 25 ülkeden, 30'un üzerinde konuşmacı 500'den fazla uluslararası katılımcı 23 Kasım'da CNR Expo'da buluşacak. 

CNR Emlak Fuarı için geri sayım başladı!

CNR Expo Yeşilköy'de 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek CNR Emlak Fuarı'na yer ve yabancı yatırımcılar katılacak.

CNR Emlak 5. Gayrimenkul Fuarı 23-26 Kasım'da!

Proje Geliştiricilerinin Uluslararası Referansı CNR Emlak Fuarı, zirve ile eş zamanlı düzenleniyor. CNR Emlak Fuarı, 23-26 Kasım tarihleri arasında Yeşilköy CNR Expo'da yapılacak.

ERA Gayrimenkul Türkiye, CNR Ankara Emlak Fuarı’nda!

ERA Gayrimenkul, Türkiye’nin önemli fuarlarında sektörü anlatmaya devam ediyor. 7 - 10 Eylül tarihleri arasında CNR Emlak Ankara Fuarı’nda yerini alacak olan ERA Gayrimenkul Türkiye, ‘Yeni Projelerden Ev Alma Algoritması’ konulu bir panel düzenleyecek.

Natural Stone 25-29 Ekim'de CNR Expo'da!

Natural Stone 25-29 Ekim 2017 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy'de gerçekleştirilecek.

cnr expo emlak fuarı

cnr expo emlak fuarı cnr expo emlak fuarı

Türkiye’nin önde gelen iş ve yaşam projelerini aynı çatı altında buluşturan CNR Expo Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı, 17-20 Kasım tarihleri arasında Yeşilköy’de gerçekleşti. Fuarda, Evkalade’nin organizasyonu ile Türkiye’ye gelen yabancı yatırımcılar, proje firmaları ile buluştu. 14 farklı firmayı standında toplayan Evkalade’ye, yabancı yatırımcıların yanı sıra yerli yatırımcılarla inşaat firmalarının da ilgisi yoğun oldu.

Yabancı Yatırımcı Prestij, Yerli Yatırımcı Güvenlik İstiyor

Fuara İran, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar’daki 55 inşaat şirketinin temsilcisinin yanı sıra Mekke Belediye Başkanı Usame el Bar’ın oğlu da Evkalade’nin davetlisi olarak katıldı. Suudi Arabistan başta olmak üzere, yabancı yatırımcıların en çok prestiji yüksek rezidans ve ticari projelere ilgi gösterdiği fuarda, yerli yatırımcılar ise güvenlikli siteler, konut/rezidans tipi gayrimenkullere ilgi gösterdi.

Yeni Yatırım Fırsatları Doğdu

Fuara katılımın beklenenin üzerinde...