Coordinat Bornova projesi nerede

Coordinat Bornova projesi nerede

DRC Grup Kurucu Ortaklarından Onur Durmuş yaptığı açıklamada "Coordinat Bornova projesi, üniversite öğrencileri için çok cazip. Yatırımcılar da projemize büyük ilgi gösteriyor" dedi.

Mia Suites Bornova fiyat listesi!

Koç İnşaat ve Mia Yapı imzasıyla yükselen Mia Suites Bornova projesi satışa çıktı. Peki Mia Suites Bornova projesinde fiyatlar ne kadar? İşte Mia Suites Bornova fiyat listesi...

Mia Suites Bornova satılık daire!

Koç İnşaat ve Mia Yapı A.Ş. tarafından inşa edilen Mia Suites Bornova projesi satışta. Peki Mia Suites Bornova projesinde fiyatlar ne kadar? İşte Mia Suites Bornova satılık daire fiyatları...

Mia Suites Bornova satışta! Yeni proje!

Koç İnşaat ve Mia Yapı A.Ş. tarafından inşa edilen Mia Suites Bornova projesi satışa çıktı. Bornova'da yükselen projede fiyatlar 299 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Avcılar İnşaat Bornova projesi geliyor! Yeni proje!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Avcılar İnşaat, Bornova projesi için düğmeye bastı. Proje 23 milyon 234 bin TL'ye mal olacak.

Mia Suites Bornova projesi geliyor! Yeni proje!

Koç İnşaat'ın imzasıyla İzmir'in Bornova ilçesinde hayata geçirilecek Mia Suites Bornova projesi satışa çıkıyor. Projede daire fiyatları 299 bin TL'den başlıyor.

Gordion Altın Orman'da anahtar teslimi 2020'de!

İnşaat sektörünün durağanlaştığı şu günlerde Gürtaş İnşaat’ın İzmir’de inşasına devam ettiği Gordion Altın Orman Bornova projesi, kısa sürede 400 dairelik satış rakamına ulaştı.

Coordinat Bornova'da 5 yıl kira garantisi!

DRC Grup tarafından İzmir Bornova Ağaçlıyol’da inşa edilen ve Türkiye’nin tek aidatsız sitesi Coordinat Bornova, 5 yıl kira garantisi sistemiyle yatırımcıların gözdesi haline geldi.

Ramsa Saklıbahçe Bornova fiyat listesi!

Ramsa imzasıyla hayata geçirilen  Saklı Bahçe Bornova projesi 76 daireden meydana geliyor. Bornova Saklıbahçe projesinde banka kredisi kullanılarak daire sahibi olunabiliyor.

Folkart Life Bornova yeni fiyat listesi!

Folkart Life Bornova projesi İzmir Bornova'da Folkart Yapı tarafından inşa edildi. Folkart Life Bornova yeni fiyat listesi minimum 240 bin TL'den başlıyor...

Orkun Mia Bornova'da 256 bin TL'ye 2+1!

Orkun İnşaat tarafından hayata geçirilen Orkun Mia Bornova projesi 45 konut 6 dükkandan meydana geliyor. Orkun Mia Bornova'da 256 bin TL'ye 2+1 sahibi olabilmek mümkün.

Mia Bornova fiyatları 256 bin TL'den başlıyor!

Mia Bornova projesi İzmir Bornova'da Serkan Orkun İnşaat tarafından hayata geçirildi. Mia Bornova projesinde fiyatlar 2+1'lerde 256 bin TL'den başlıyor...

İzpek Trend Bornova Evleri geliyor! Yeni proje!

Bornova'da Ankara caddesi üzerinde yükselen İzpek Trend Bornova Projesi'nde 168 bağımsız birime yer veriliyor. Projede teslimler 2019 Mart'ta yapılacak..

20 soruda DAP Bornova projesi!

İzmir Bornova Çamdibi'nde hayata geçirilen DAP Bornova projesi 707 konut ve ticari alanlardan meydana geliyor. İşte 20 soruda DAP Bornova projesi...

Coordinat Bornova projesi nerede Haberi

Coordinat Bornova projesi nerede

DRC Grup Kurucu Ortaklarından Onur Durmuş, "Coordinat Bornova projesi, üniversite öğrencileri için çok cazip. Yatırımcılar da projemize büyük ilgi gösteriyor" dedi 

,

İzmir'de üç devlet üniversitesi ve çok sayıda özel üniversite olmasına rağmen üniversite öğrencilerinin yaşayacak yer konusunda hala sıkıntı yaşadığına dikkat çeken DRC Grup Kurucu Ortaklarından Onur Durmuş, Coordinat Bornova projesinin bu konudaki eksikliği giderme konusunda önemli bir alternatif yarattığını söyledi. Bornova Ağaçlıyol'da hayata geçirdikleri Coordinat Bornova projesinin Türkiye'nin aidatsız ilk sitesi unvanını taşıdığını kaydeden Durmuş, "Öğrenciler, konut için ciddi paralar ödüyor; ancak ödedikleri paranın karşılığını alamıyorlar. 

Biz de kendi öğrencilik yıllarımızda aynı sıkıntıları yaşamıştık. İzmir'de de bu ciddi açığı gördük, buna bir çözüm üretmeye karar verdik ve Coordinat Bornova projesini hazırladık" dedi.

Aidatsız site 


2 bloktan oluşan Cordinat Bornova'nın aynı zamanda Türkiye'nin...