Çvs Gayrimenkul İnşaat adres 

Çvs Gayrimenkul İnşaat adres 

Çvs Gayrimenkul İnşaat Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 2 milyon TL sermaye bedeli ile Uğur Çavuş tarafından kuruldu.

GSD Denizcilik Gayrimenkul İnşaat pay ihracı 4 Şubat'ta gerçekleşecek!

GSD Denizcilik Gayrimenkul İnşaat bünyesinde birleşmesi işlemi nedeniyle yapılacak tahsisli sermaye artırımı kapsamında, yapılacak 22 milyon 180 bin 855,64 TL nominal değerli C Grubu pay ihracı 04.02.2015 tarihinde gerçekleşecek.

Dara Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dara Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, 10 bin TL sermaye ile, Musbah Khaled Alarnoout tarafından 2 Şubat 2015'te Bahçelievler'de kuruldu.

Murat Altun Emlak Gayrimenkul İnşaat Turizm ve Otomotiv Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!

Murat Altun Emlak Gayrimenkul İnşaat Turizm ve Otomotiv Sanayi Anonim Şirketi, Murat Altun Müdürlüğü'nde, 50 bin lira sermaye ile 2 Şubat 2015'te Çekmeköy'de kuruldu.

Emirhan Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Emirhan Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Sinan Çanakçı tarafından 200 bin TL'lik sermaye ile 30 Ocak'ta Ümraniye, Mehmet Akif Mahallesi, Marş Plaza'da kuruldu.

Albayraklar Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Albayraklar Gayrimenkul İnşaat Limited Şirketi, Serkan Albayrak tarafından 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 29 Ocak 2015 tarihinde Bahçelievler, Deli Hüseyin Paşa Caddesi, 5/2'de kuruldu.

Atalar Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Atalar Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Özgür Şahin Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 1 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 23 Ocak'ta Kağıthane, Ortabayır Mahallesi'nde kuruldu.

Ağar Gayrimenkul İnşaat Kuyumculuk Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ağar Gayrimenkul İnşaat Kuyumculuk Ticaret Limited Şirketi, İzzet Ağar tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 21 Ocak 2015 tarihinde Kağıthane, Telsizler Mahallesi, Talatpaşa Caddesi'nde kuruldu.

Sabıl Gayrimenkul İnşaat Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sabıl Gayrimenkul İnşaat Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Abdullah Hassan İbrahim Hassan, Hassan Abrahim Mohamed Hassan tarafından 300 bin TL'lik sermaye ile 20 Ocak'ta kuruldu.

Sarıgül Gayrimenkul İnşaat Turizm Pazarlama ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sarıgül Gayrimenkul İnşaat Turizm Pazarlama ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Cevdet Sarıgül tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 19 Ocak'ta Aykosan Sanayi Sitesi Başakşehir'de kuruldu.

Wegoturkey Gayrimenkul İnşaat Seyahat Arıcılık Hizmetleri İthalat İhracat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Wegoturkey Gayrimenkul İnşaat Seyahat Arıcılık Hizmetleri İthalat İhracat Dış Ticaret Limited Şirketi, Malak Kelzieh, Fares Alfares tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 19 Ocak'ta kuruldu.

İdealplan Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

İdealplan Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, Mehmet Pilavcı Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 3 milyon TL'lik sermaye ile 16 Ocak'ta Kadıköy, Göztepe Mahallesi, Bağdat Caddesi'nde kuruldu.

Monster Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Monster Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Adem Tarakçı, İlhan Tarakçı, Bican Tarakçı, Hafize Tarakçı, Nurcan Tarakçı Kılıç tarafından 210 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Akkent Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Akkent Gayrimenkul İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 2 milyon TL'lik sermaye bedeli ile 13 Ocak'ta Ümraniye, Elmalıkent Mahallesi, Eşref Bitlis Caddesi, Hürriyet Sitesi'nde kuruldu.

Çvs Gayrimenkul İnşaat adres 

Çvs Gayrimenkul İnşaat adres  Çvs Gayrimenkul İnşaat adres 

Çvs Gayrimenkul İnşaat Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 2 milyon TL sermaye bedeli ile Uğur Çavuş tarafından kuruldu.

Çvs Gayrimenkul İnşaat Ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
Madde 3-Şirketin amaç ve konusu şunlardır: GAYRİMENKUL 1.Her türlü gayri menkul, arazi, arsa, konut, dükkan, işyeri, ve diğer emlak alımını, satımını ve komisyonculuğunu yapmak. Konusu ile ilgili gayrimenkullerin kiralanması kiraya verilmesi hizmetlerini yapmak 2.Her türlü gayrimenkul malların şirket veya başkası namına alımını, satımını, kiralamasını ve pazarlamasını yapmak. 3.Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayrimenkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları almaları sonucunda gerekli kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek. 4.Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dışında her nevi gayrimenkul alımı, satımı ve pazarlamasını yapmak. İNŞAAT 1.Her türlü İnşaat taahhüt...