doğal yaşam konutları kumburgaz

doğal yaşam konutları kumburgaz

Fiyatların 215 bin TL'den başladığı Doğal Yaşam Köyü Evleri projesinde konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor...

İstanbul Yaşam Konutları geliyor! Yeni proje!

İstanbul Yaşam Konutları projesinde 217 konut, 6 dükkan yer alcak. Proje Esenyurt'ta hayata geçirilecek.

İzmir Kozak Yaylası'nda Doğal Yaşam Parkı kuruluyor!

İzmir Büyükşehir Belediye Kozak Yaylası Doğal Yaşam Parkı’nı kurmak için çalışmalara başladı. Park kırsal kalkınma ve ekolojik turizmle bölgenin ekonomik ve sosyal gelişimine fayda sağlayacak...

Doğal sit alanı Kıbrıs Kanyonu turizme kazandırılacak!

Ankara'nın Mamak ilçesinde bulunan Kıbrıs Kanyonu'nun doğal yaşam turizmine kazandırılması planlanıyor.

Trabzon Botanik ve Doğal Yaşam Alanı açıldı!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Trabzon Botanik ve Doğal Yaşam Alanı hizmete açıldı.

Bahçeşehir Gölet’teki inşaat çalışmaları doğal yaşamı etkiledi!

Bahçeşehir Gölet’teki inşaat çalışmaları nedeniyle çevredeki doğal yaşam etkilendi. Bölgede yuvası olan oluklu kertenkeleler, sokaklara çıkmaya başladı.

Trabzon Doğal Yaşam Alanı projesinin inşaatı bitti!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Orman ve Su İşleri Bakanlığının katkısıyla yürüttüğü yaklaşık 4,5 milyon lira maliyete sahip "Doğal Yaşam Alanı ve Sokak Hayvanları Bakım Merkezi"nin inşaatı btti.

İzmir'de Doğal Yaşam Köyü kurulacak!

Varlık odaklı projelerle Yarımada bölgesini kalkındırmayı hedefleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bademler Tarımsal Kalkınma Kooperatifi işbirliğiyle Urla’ya Doğal Yaşam Köyü’nü kuruyor.

Muğla Büyükşehir'den doğal yaşam alanlı barınak!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Muğla Büyükşehir Belediyesi kentte 40 dönüm arazi üzerinde modern, doğal yaşam alanlı barınak yapıyor.

Butiq Yaşam Kartal ev fiyatları!

Butig Yaşam Konutları İstanbul Kartal'da Akgel Yapı tarafından inşa ediliyor. Projede fiyatlar 325 bin TL'den başlıyor...

Trabzon Doğal Yaşam Alanı tamamlanıyor!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Trabzon'da hayata geçirilen Türkiye'nin en büyük ve en modern Doğal Yaşam Alanı ve Sokak Hayvanları Bakım Merkezi tamamlanıyor.

Trabzon Doğal Yaşam Alanı projesinde sona gelindi!

Türkiye’nin en büyük ve en modern Doğal Yaşam Alanı ve Sokak Hayvanları Bakım Merkezi’nin yapımı büyük ölçüde tamamlanırken proje yaklaşık 4,5 milyon TL’ye mal oldu.

Konutta yeni trend: Modern teknoloji ve doğal yaşam!

Büyük kentlerde aşırı kalabalık ve yoğun şehirleşme yeni lokasyonlara yönelim sağladı. Metropellerde yaşayanlar hem çağdaş ve modern bir yaşam, hem de toprağa basıp yeşile dokunarak yaşamak istiyorlar.

Malatya Doğal Yaşam Alanı 128 dönüm üzerinde yükseliyor!

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Büyükşehir Belediyesi tarafından Yeniköy bölgesinde yapımı devam eden Hayvan Barınağı ve Doğal Yaşam Alanı’nın hizmete girmesiyle birlikte, Malatya’nın Türkiye’nin en iyi illerinden biri konumuna geleceğini söyledi.

doğal yaşam konutları kumburgaz

doğal yaşam konutları kumburgaz doğal yaşam konutları kumburgaz

Anahtar teslimlerinin hemen gerçekleştiği Doğal Yaşam Köyü Konutları, İstanbul Kumburgaz'da inşa edildi. Projede satışlar devam ediyor.Toplam 78 villadan oluşan Doğal Yaşam Evleri'nde villalar 215 bin TL ile 275 bin TL arasında fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.


Ödemelerde banka kredisi kullanılan Kumburgaz Doğal Yaşam Köyü Evleri'nde villalar 2+1 dubleks olarak tasarlandı. Villalar 94 metrekare alana sahip.


Saros İnşaat tarafından hayata geçirilen Doğal Yaşam Konutları Kumburgaz, 5 bin 486 metrekare inşaat alanı üzerinde yükseliyor.
İnşaatına 2009 yılının Temmuz ayında başlanan Doğal Yaşam Vilları'nda, 10 adet gölet havuz, market, buhar odası, 14 bin metrekarelik yeşil alan, havuz, Türk hamamı, sauna, hayvanat bahçesi ve botanik bahçe gibi imkanlar yer alıyor. Proje, toplam 19 bin metrekare alana sahip.


0212 884 17 23

www.dogalyasamkoyu.com

Merve...