16 / 08 / 2022

Duru Beytepe

Duru Beytepe

Tona Yapı ve Safe İnşaat İcra Kurulu Başkanı İhan Erdal, kefilsiz ve bankasız firma bünyesinde ödeme planı oluşturulmasının alıcı için çok önemli ve kaçmaz bir fırsat olduğu söyledi..

Kentsel dönüşüme şehir merkezinden başlanılmalı!

Kentsel dönüşüm çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Tona Yapı ve Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal, dönüşüm çalışmalarının şehir merkezinden başlanması gerektiğini söyledi.

Duru Beytepe Ankara adres!

Duru Beytepe projesi Tona Yapı ve Safe İnşaat tarafından Ankara'da yükseliyor. Projede fiyatlar 528 bin TL'den başlıyor...

Duru Beytepe Evleri fiyatları!

"Ankara'nın en yeşil projesi" sloganıyla basına tanıtılan Duru Beytepe projesi 484 daireden meydana geliyor. Duru Beytepe Evleri fiyatları 100 bin TL'den başlıyor.

Duru Beytepe Rezidans ev fiyatları!

Tona Yapı ve Safe İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Ankara Duru Beytepe projesinde kişiye özel ödemeler sağlanıyor. Duru Beytepe Rezidans ev fiyatları 100 bin 803 TL'den başlıyor.

Duru Beytepe konut fiyatları!

Duru Beytepe projesi toplam 484 daireden oluşuyor. Duru Beytepe projesinde Tona Yapı ve Safe İnşaat imzası bulunuyor...

Duru Beytepe Evleri fiyatları ne kadar?

Toplam 484 daireden meydana gelen Duru Beytepe Evleri Tona Yapı ve Safe İnşaat tarafından inşa ediliyor. Peki Duru Beytepe Evleri fiyatları ne kadar?

Ankara Duru Beytepe Evleri fiyat listesi!

Kişiye özel ödeme imkanlarının sağlandığı Duru Beytepe projesi 484 daireden oluşuyor. İşte Ankara Duru Beytepe Evleri fiyat listesi...

Duru Beytepe fiyatları 100 bin TL'den başlıyor!

Duru Beytepe fiyatları ön satışa özel 100 bin TL'den başlıyor. Ankara Duru Beytepe'de 484 daireden oluşuyor...

Duru Beytepe'de yaşam başladı!

Başkent Ankara'da hayata geçirilen Duru Beytepe projesinde yaşam başladı. Projede toplam 484 adet konut bulunuyor.

Duru Beytepe'nin yüzde 95'i satıldı!

DEİK Endonezya İş Konseyi Başkanı ve Tona Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Erdal, kampanyanın Duru Beytepe Projesi'nin satış oranını yüzde 95 seviyesine ulaştığını açıkladı.

Duru Beytepe, Düsseldorf Evim Türkiye Fuarı'na katılıyor!

Duru Beytepe projesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteği, Demirören Medya ve İstexpo Fuarcılık ortaklığı ile düzenlenecek olan Evim Türkiye Fuarı'na katılıyor...

Duru Beytepe'den Alpler'e yolculuk!

Ankara’nın yeni gözdesi İncek ve Beytepe’nin kesişim noktasında hayata geçen DURU Beytepe projesi mutluluğu “kALP”LER’E taşıyor...

Duru Beytepe'de teslimler 2020'de!

Ankara’nın yeni gözdesi İncek ve Beytepe’nin kesişim noktasında hayata geçen Duru Beytepe projesinde teslimlerin 2020 yılında gerçekleşmesi planlanıyor. Ankara’nın gelişen bölgesinde ve en yeşil projesi olan proje ev sahiplerini bekliyor.

Duru Beytepe'den daire alana Alpler'de kayak tatili hediye!

Ankara’nın yeni gözdesi İncek ve Beytepe’nin kesişim noktasında inşa edilen DURU Beytepe projesi mutluluğu “KALP”LER’E taşıyor.

Duru Beytepe'nin kaba inşaatı tamamlandı!

Ankara’nın yeni gözdesi İncek ve Beytepe’nin kesişim noktasında hayata geçen Duru Beytepe projesinde betonarme imalatların sonuna gelindi...

Duru Beytepe'de Son‘BAHAR’ kampanyası!

Tona Yapı ve Safe İnşaat İcra Kurulu Başkanı İhan Erdal, kefilsiz ve bankasız firma bünyesinde ödeme planı oluşturulmasının alıcı için çok önemli ve kaçmaz bir fırsat olduğu söyledi..

Duru Beytepe'den “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına destek!

Tona Yapı ve Safe İnşaat Ortaklığı ile inşa edilen Duru Beytepe Projesi; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Desteği ve Emlak Konut GYO öncülüğü ile başlayan ve 31 Ekim tarihine kadar sürecek olan “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına dâhil olduklarını söyledi. 

Duru Beytepe'de yaz kampanyası!

Ankara’nın kalbinde hayata geçen, doğa ve aile konsepti ile yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çeken DURU Beytepe, yaz kampanyası ile içinizi ısıtacak.

Duru Beytepe'de yüzde 5 peşinat avantajı!

Tona Yapı ve Safe İnşaat garantisi ile Beytepe'de inşa edilen Duru Beytepe projesi 2+1 dairelerinde sunduğu net alan ile kaliteli yaşamın kapılarını aralıyor.

Duru Beytepe’de yüzde 5 peşinat ile mutlu yaşam!

Tona Yapı Ve Safe İnşaat Ortaklığı İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal Beytepe’de hayata geçirdikleri DURU Beytepe projesinin sunmuş olduğu kolay ödeme seçeneklerini anlattı...

Duru Beytepe'de yüzde 5 peşinatla!

Duru Beytepe projesi 2020 yılının Nisan ayında teslim edilecek. Yüzde 5 peşinat ile ödemelerin yapılacağı Duru Beytepe'de konforlu bir yaşam doğanın duru güzelliğiyle sunuluyor. 

Duru Beytepe Haberi

Duru Beytepe

Tona Yapı ve Safe İnşaat İcra Kurulu Başkanı İhan Erdal, hayata geçirilen kampanyalar konutta sonbahar fırsatının kaçırılmaması gerektiğinin altını çizdi.

“Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyası ile hayata geçen yüzde 10 indirim, yüzde 10 peşinat, 10 yıl vade, 0.98 vade farkı uygulamasının konut piyasasına hareket getirdiğini belirten İlhan Erdal “Konut sektöründe yeni kampanya ile birlikte satışların arttığını görüyoruz. Bu grafiği izlediğimizde sezonun gayet başarılı geçeceğini ümit ediyoruz. İnsanlar alım kararlarını oldukça ertelediler ve şu anda da konut alımı için gerçekten çok avantajlı ve fırsatlı bir dönem. İnşaat maliyetleri gerek kur farkından kaynaklı gerek ham madde ve girdilerin artışlarından kaynaklı yaklaşık olarak yüzde 40 boyutunda artmış vaziyette. Ancak sektör hali hazırda bunu fiyatlandırmadı. Satış fiyatlarına da bunu düşük oranda yansıttı. Hatta...