Eminevim el birliği usulü

Eminevim el birliği usulü

Türkiye'de ilk kez el birliği sistemini profesyonel bir şekilde ev ve otomobil alımı konusunda uygulayan Eminevim firması, Kocaeli'de 65 aileye ev sevinci yaşattı. Törene Emin Üstün de katıldı...

Konutta salgının izleri faizsiz el birliği sistemiye siliniyor!

Dünyanın ilk online Uluslararası COVID -19 Konferansı düzenlendi. Birçok ülkeden uzman ismin, yerli ve yabancı akademisyenin katılıp salgının sosyal hayata ve iş dünyasına etkilerinin tartışıldığı online konferansta, faizsiz Elbirliği Sistemi’nin önemi anlatıldı.

Konutta Kovid-19 salgınının izleri faizsiz el birliği sistemiyle silinecek!

Koronavirüs salgını konusunda yeni fikirlerin, gelişmelerin değerlendirildiği, salgının ekonomik ve sosyal boyutunun tartışıldığı Uluslararası COVID-19 Konferansı, 12-14 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirildi.

İş Bankası'ndan işverene 'kira destek' kredisi!

İş Bankası, "El Birliği İle Devam Destek Paket"i kapsamında işverene kira destek kredisi sunuyor...

Murat Kurum: 1 milyon 500 bin konutumuzu dönüştüreceğiz!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, milletin desteğiyle, yerel yönetimlerimizle el birliği içinde her yıl 300 bin olmak üzere 5 yılda toplamda 1 milyon 500 bin konutu dönüştürerek ülkeyi depremlere hazır hale getireceklerini açıkladı...

Eminevim Afyonkarahisar'da tapu teslim töreni yaptı!

Afyonkarahisar'da Eminevim'in El Birliği Sistemi'ne katılan aileler tapularına kavuştu.

Eminevim'den Hac Tasarruf Sandığı!

Faizsiz ev alma sistemi Eminevim, yıllardır uyguladığı el birliği sistemi içerisinde bu kez de Hac Tasarruf Sandığı'nı oluşturdu. Sistemde zaman içerisinde oluşacak maliyet farklarını korumak için tüm ödemeler altın olarak ayarlandı.

Murat Kurum oyunu kullandı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Vatandaşımızla el birliği içerisinde, kentsel dönüşümden millet bahçesine, atık su arıtmadan düzenli depolama tesislerine kadar halkımızın sorunları, problemlerinin tamamını içerecek şekilde gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız" dedi...

6,7 milyon konutun yenilenmesi gerekiyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "(Kentsel dönüşüm) Biz bu dönüşümü vatandaşlarımızla el birliği içinde kararlı bir şekilde yönetmek zorundayız. Bizim terör kadar önceliğimiz kentsel dönüşüm" diye açıklama yaptı. 

Konut almak isteyenler el birliği sistemine yöneldi!

Yüksek faiz lüks konut alıcısını da elbirliği sistemine yönlendirdi. Sistemde 1 milyonluk ev gruplarına ilgi arttı. El birliği yapan 120 ay vadede aylık 8 bin 333 lira ödüyor. 

İnşaatın devleri tedarikçilerini ağırladı!

15 tedarikçiyle bir ara gelen inşaat üreticileri, 55 milyon TL'lik iş için anlaşma sağlarken yaşanan darboğazı el birliği ile aşabilmek için vade ve fiyat konusunda da ortak paydada buluştu.

Kentsel dönüşümde yeni bir süreç başlatılacak!

İstanbul Valisi Yerlikaya, "İnşallah el birliği yaparak İstanbulumuzda Kartal'daki bu mahalleden başlayan tıpkı Cumhurbaşkanımızın 'Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, buradan çıkarmamız gereken önemli dersler var' cümlesinde olduğu gibi dönüşümde buradan yeni bir süreç başlatılacak" dedi.

ASSAM'dan Eminevim'e ödül!

ASSAM Uluslararası İslam Birliği Kongresi, 1-2 Kasım tarihlerinde Eminevim'in de iş birliğinde gerçekleştirildi. Eminevim, programa verdiği destek nedeniyle ödül aldı. 

ASSAM'dan Eminevim'e ödül!

ASSAM Uluslararası İslam Birliği Kongresi'nin birincisi gerçekleştirildi. Kongrede, Eminevim, programa verdiği destek nedeniyle ödüle layık bulundu.

Eminevim el birliği usulü

Eminevim el birliği usulü Eminevim el birliği usulü


El birliği sistemi ile vatandaşların ev ve otomobil sahihi olmasını sağlayan Eminevim, Kocaeli''de 65 aileye ev sevinci yaşattı.  23 yıl önce İstanbul Ümraniye'de kurulan ve altın günü sistemini profesyonel olarak ilk kez otomobil alımında uygulayan Eminotomotiv lirması, uyguladığı sistem ile değişik gelir grupları arasında denge oluşturarak herkesin otomobil almasına imkân sağlıyordu. Eminotomotiv; vatandaşların ev alımında da bu sistemden faydalanması amacıyla Eminevim firmasını kurdu. 8 senedir de konut üzerine olarak çalışıyor ve müşterilerini ev sahibi yapıyordu. Eminevim firması, son olarak Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı A. Emin Üstiin'ün de katıldığı tapu teslim töreniyle, 65 aileye daha ev sahibi olmanın coşkusunu yaşadı


Yeni...