Erol Kaya

Erol Kaya

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Yatay mimariden yanayım" çağrısı ile hükümet bu konuda çalışmalar yaptı ve bu hazırlıklar tamamlandı. AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kaya, "Dikey mimariyi yataya çeviriyoruz" dedi.

Nis Yapı Tasarım İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nis Yapı Tasarım İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Erol Kaya tarafından 200 bin TL'lik sermaye bedeli ile 8 Mayıs'ta Çekmeköy, Ekşioğlu Mahallesi'nde kuruldu.

Erol Kaya, Türkiye'de çevre hassasiyeti istismar ediliyor!

Erol Kaya, 2023 'e Doğru AB Sürecinde Türkiye’de Tüm Yönleriyle Atık Yönetimi Mevzuat ve Uygulamaları Paneli'nde, çevre ve kalkınma arasında bir sıkıntının söz konusu olduğunu belirtti.

Erol Kaya: Çöp depolama ve bertaraf tesisi her an patlayabilir!

Karrşıyaka Yamanlar'a yapılması planlanan çöp depolama ve bertaraf tesisi ile ilgili tartışma tüm hızıyla devam ediyor. TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya, 1994'te İstanbul'da yaşanan çöp patlamasını hatırlattı.

Pendik'e 3 yılda 3 milyar dolarlık yatırım

Pendik Belediye Başkanı Erol Kaya, son üç yılda yaklaşık 6 milyon metrekarelik inşaat ruhsatı verdiklerini kaydederek, Pendik'in konut, ticaret ve hizmet sektöründe 3 milyar dolarlık yatırım almakta olduğunu bildirdi.

Türkiye'nin ilk fuar oteli

Türkiye'de ilk defa bir fuar merkezinde 5 yıldızlı bir otele de sahip olacak. Pendik'te inşa edilen İstanbul'un üçüncü fuar merkezi böylece konuklarını otel arama derdinden kurtaracak

Türkiye, çevreye her yıl 4 milyar 206 milyon TL yatırım yapıyor!

Sektörel Fuarcılık tarafından düzenlenen IWES 2012 – 4. Atık Teknolojileri Sempozyumu ve Sergisi düzenlenen törenle kapılarını ziyaretçilere açtı...

Kul Otelcilik ve İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Kul Otelcilik ve İnşaat Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cemal Çelik ve Erol Kaya ortaklığıyla kuruldu. 

Altınaslan Kaya Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Altınaslan Kaya Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Ömer Faruk Aslan ve Şuayip Erol tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Trabzon Zağnos Kentsel Dönüşüm projesi tam gaz!

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya Trabzon yatırımlarını inceledi.

Trabzon'un yatırım projelerinde çalışmalar sürüyor!

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerin bir kısmını yerinde inceledi.

Şehirlerin geleceği dönüşümle kurtulacak!

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, çarpık yapılaşma ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kaya, ''Şehirlerin geleceğini kurtarmak için kentsel dönüşüm yapıyoruz" şeklinde konuştu.

Gaziantep'te Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşümü gerçekleştirildi!

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, bölgedeki yatırımları ve projeleri incelediler.

Erol Kaya: Iğdır'da yatırımlarımız devam edecek!

16 Nisan'da Türkiye'nin kazandığını, 4 Haziran'da da Iğdır'ın kazanacağını ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, "Havaalanı, toplu konut, hastane, doğalgaz, üniversite ve diğer büyük hizmetlerimizle bu şehre üzerimize düşeni yaptık ve yapmaya devam edeceğiz."

Ilgaz Tüneli 15 Aralık'ta açılışa hazır olacak!

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Ilgaz Tüneli’ni ziyaret etti. Ilgaz Tüneli’nin 15 Temmuz’da istiklal ve istikbalin temsili olduğunu belirten Kaya, tünelin 15 Aralık’ta açılışı yapılacak hale geldiğini söyledi.

Florya’daki ultra lüks sitelerde ikinci el fiyatları!

İstanbul’un en lüks semtlerinden biri olan Florya’daki lüks konut projeleri yatırımcının dikkatini çekiyor. Emlakpark Gayrimenkul Yatırım'dan Erol Kaya Florya'daki ultra lüks sitelerin 2.el satış ve kiralama fiyatlarını değerlendirdi.

Fransa'da enerjinin yüzde 74'ü nükleer santrallerden sağlanıyor!

Bayındırlık İmar Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı Erol Kaya, Fransa'yı örnek göstererek toplam enerji ihtiyacının yüzde 74'ünü nükleerden elde ettiğini söyledi.

Pendik Sahil Karakolu inşaatı yükseliyor!

Pendik Sahil Parkı Kentsel Tasarım Projesi kapsamında Şehit Polis Adil Gözalıcı Polis Karakolu yeniden inşa ediliyor. Karakol, Erol Kaya Caddesi üzerindeki eski yerinin 100 metre yakınında yükselmeye başladı.

Optimus Grup Gayrimenkul İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Optimus Grup Gayrimenkul İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Metin Çakır ve İbrahim Usta ortaklığıyla 40 bin TL sermaye ile 11 Ocak'ta Pendik, Doğu Mahallesi, Erol Kaya Caddesi'nde kuruldu.

Modalar Yapı Anonim Şirketi kuruldu!

Modalar Yapı Anonim Şirketi, Ahmed Arif Buğdaybey Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 1 milyon TL sermaye ile 17 Haziran'da Pendik, Doğu Mahallesi, Erol Kaya Caddesi' nde kuruldu.

Erol Kaya

Erol Kaya Erol Kaya

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Yatay mimariden yanayım" çağrısı sonrasında, hükümet çalışmalara başlamıştı. Hazırlıklar tamamlandı. AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, 2019 yılında yapılacak yerel seçimlere yeniliklerle gidileceğini söyledi ve bu yeniliklerden birinin de kentlerde dikey yapılaşmadan yataya geçiş olduğunu ifade etti. 

 


Dikey mimariyi yataya çeviriyoruz

Hürriyet Gazetesi'nden Gizem Karakış'ın haberine göre Erol Kaya şu ifadeleri kullandı, "Öncelikle tüm belediyelerimizin ilk görevi dikey mimariye son vermek. Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımızın son derece önemli ciddi tespitleri var. Biz şehrimizin tamamını planlayabilirsek, Tarım alanlarının korunmasına, sit alanlarının korunmasına dikkat ederek baştan yaptığımızda, şehri rahatlatmış oluyoruz. Vatandaşımızın isteği de budur. Medeniyetimizin bize tarif ettiği, halkın istediği yatay mimari AK Parti’nin önceliğidir. Şehrimizin yatayda toprağa yakın, toprakla iç içe olması, çocuklarımızın...