27 / 06 / 2022

giresunda satılık arsa

giresunda satılık arsa

Giresun İl Özel İdaresi, Giresun Merkez'de yer alan arsayı 16 milyon 390 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Giresun'da 21.9 milyon TL'ye satılık arsa!

Giresun Belediye Başkanlığı, Giresun Gedikkaya'da yer alan arsayı 21 milyon 944 bin 651 TL bedelle satışa çıkardı.

Giresun'da 27.3 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Giresun Merkez'de bulunan arsalı yonga fabrikası, Giresun 1. İcra Dairesi tarafından açık artırma usulüyle satışa çıkarılıyor. İhale 28 Temmuz'da saat 11:00 ile 11:10 arası yapılacak.

Giresun Belediye Başkanlığı arsa satıyor! 5 milyon 990 bin 121 TL!

Giresun İli Favzi Çakmak Mahallesi'nde yer alan 4470.27 metrekare yüzölçümüne sahip olan arsa Giresun Belediye Başkanlığı tarafından 16 Eylül 2014 Salı günü ihale ediliyor.

Giresun'da satılık arsa 1 milyon TL!

Giresun'da bulunan arsanın toplam bedeli 1 milyon 251 lira olarak belirlendi. Arsanın satışı 6 Ağustos 2013 tarihinde gerçekleşecek...

Giresun'da satılık iş hanı binası: 7 milyon 500 bin liraya!

Giresun'da bulunan gayrimenkul 5 Haziran 2013 tarihinde gerçekleştirilecek ihalede satışa çıkacak

Giresun'da satılık arsa: 5 milyon 990 bin liraya!

Giresun Belediye Başkanlığından: Giresun'da bulunan arsa 4 Haziran 2013 tarihinde gerçekleştirilecek ihalede satışa çıkacak

Giresun'da satılık arsa: 5 milyon 990 bin liraya!

Giresun Belediye Başkanlığından: Giresun'da bulunan 4 bin 470 metrekare alana sahip arsa 12 Mart 2013 tarihinde gerçekleştirilecek ihalede satışa çıkacak

En çok satılık konut ve arsa aranan iller hangileri?

Gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingatcom'un açıkladığı verilere göre, En çok satılık konut ve arsa aranan iller belli oldu. Peki en çok satılık konut ve arsa aranan iller hangileri?

İcradan ucuza satılık arsa ve daireler fiyatıyla şaşırtıyor!

Basın İlan Kurumu tarafından güncel olarak icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza ev almak isteyen on binlerce kişi icradan satılık ilanları yakından inceliyor.

İFM'de 121.2 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İstanbul Anadolu 20. İcra Dairesi Müdürlüğü, İstanbul îli, Ümraniye İlçesi, Küçükbakkalköy Mahallesi, 3328 Ada, 7 Parselde yer alan 6 bin 741 metrekare  yüzölçümlü arsa vasıflı taşınmazı 121 milyon 250 bin TL'ye icradan satıyor...

Tekirdağ Ergene'de 6.6 milyon TL'ye icradan satılık arsa ve fabrika binası!

Çorlu 4. İcra Dairesi Müdürlüğü, Tekirdağ İli, Ergene İlçesi, Marmaracık Mahallesi, Çorlu Suyu Kumluca mevkii, 892 ada, 1 parselde kayıtlı 4 bin 32 metrekarelik arsa ve fabrika binasını 6 milyon 623 bin 877 TL'ye icradan satılıyor...

Ordu Büyükşehir'den 10.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Altınordu İlçesi Şahincili (Karşıyaka) Mahallesi'nde yer alan arsa ihale ile satılıyor. İhale 25 Temmuz'da gerçekleşecek..

Antalya Manavgat'ta 18 milyon TL'ye satılık arsa!

Antalya İli Manavgat İlçesi Çolaklı Köyü'nde yer alan turizm tesis alanı imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 16 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Elazığ Merkez'de 16 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Elazığ Merkez'e bağlı Şahinkaya Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 23 Mayıs'ta gerçekleşecek..

Çorum Belediyesi'nden 9 milyon TL'ye satılık arsa!

Çorum Belediyesi, Gülabibey Mahallesi'ndeki arsa ihale ile satılıyor. Arsa için ihale 18 Mayıs'ta yapılacak..

Küçükçekmece'de 20 milyon TL'ye satılık arsa!

İstanbul İli Küçükçekmece İlçesi Belediye Başkanlığı Emlak ve İstimlak Müdürlüğü tarafından Halkalı Merkez'deki arsa ihale ile 20 milyon TL'ye satılıyor..

Sivas Kılavuz Mahallesi'nde 8 milyon TL'ye satılık arsa!

Sivas İl Özel İdaresi İl Encümeni Başkanlığı tarafından Kılavuz Mahallesi'ndeki arsa satılıyor. Arsa için ihale 13 Şubat'ta gerçekleşecek..

Elazığ Hankendi Köyü'nde 3.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Elazığ Defterdarlığı Milli Emlak Müdürlüğü tarafından, Elazığ Merkez Hankendi Köyü'ndeki arsa ihale ile satılıyor. İhale 26 Aralık'ta gerçekleşecek..

Arnavutköy'de 15.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından Arnavutköy'deki konut imarlı arsa ihale ile satılıyor. İhale 26 Aralık'ta yapılacak..

Karaman İl Özel İdaresi'nden 4.1 milyon TL'ye satılık arsa!

Karaman'da Kazımkarabekir Taşlık Mevkii'deki arsa ihale usulü ile satışa sunuluyor. İhale 12 Aralık'ta gerçekleşecek..

giresunda satılık arsa Haberi

giresunda satılık arsa

Giresun İl Özel İdaresi, Giresun Merkez'de yer alan arsayı satışa çıkardı. Arsanın satış bedeli 16 milyon 390 bin TL olarak belirlendi.

TAŞINMAZ SATILACAKTIR
Giresun İl Özel İdaresinden:

1-Yukarıda niteliği ve bulunduğu yer belirtilen taşınmazın; 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35. maddesi (a) fıkrasına göre Kapalı Teklif (artırma) İhale Usulü ile satış ihalesi yapılacaktır.
2-İhale Giresun Özel İdaresi Encümen Toplantı odasında (Giresun İl Özel İdaresi Hizmet Binası-Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No: 409 Kat: 8 28200 Giresun/Merkez) toplanacak İl Encümeni tarafından; belirtilen ihale usulü ile yukarıda gösterilen tarih ve saatte yapılacaktır.
3-İstekliler aşağıda ihaleye katılabilmeleri için istenen belgeleri teklifleri kapsamında, belirtilen ihale saatine kadar, kapalı zarf içerisinde sıra numaralı alındılar karşılığında İhale Komisyonuna (İl Encümenine) teslim edileceklerdir.
3.1- Tebligat için adres beyanı...