İnegöllü mobilyacılar

İnegöllü mobilyacılar

Otel, hastane, tatil köyü ve konut projelerine anahtar teslim mobilya dekorasyonuna ağırlık vermeye başlayan İnegöllü mobilyacılar, yüksek volümlü üretimlerden çok proje işleriyle katma değer sağlamayı hedefliyor. İnegöllü mobilya üreticileri yurt içindeki projelerin yanı sıra yurt dışında da aldıkl

İnegöllü mobilyacılar Amerikan pazarına giriş yaptı!

Mobiliyum, yurtdışı pazarlama çalışmaları kapsamında Amerikalıları ağırladı. High Point Market Mobilya Fuarı Genel Müdürü L. Bolton ve beraberindeki alım danışmanları İnegöllü mobilyacıların Amerikan pazarına hızlı bir giriş yakalayacağını ifade etti.

Mobilya sektörü 2014'te ihracatta yüzde 60 kayıp yaşadı!

Irak ve libya gibi iddialı olduğu pazarlarda durgunluğu aşamayan İnegöllü mobilyacılar 2014’te iç pazarda yüzde 30, ihracatta ise yüzde 60 kayıp yaşadı.

İnegöllü mobilyacılar MODEF’te görücüye çıktı!

Bu yıl 33.’sü düzenlenen İnegöl Mobilya ve Dekorasyon Fuarı açıldı. Geçen yıl 183 firmanın katıldığı fuarda bu yıl 195 mobilyacı yer aldı.

İnegöllü mobilyacılar Dubai'de ticari görüşmeler yapacak!

Dubai Ticari Ataşeliği'nin ev sahipliği yaptığı toplantıda firma temsilcileri 2,5 saat ikili görüşmelere katıldı. İnegöllü mobilyacıların Dubai'de ticari görüşmeler yapacak olmaları Birleşik Arap Emirlikleri'nin gazetelerinde geniş yer aldı.

İnegöllü mobilyacılar 2 milyar dolarlık Suudi pazarına göz dikti!

İMOS hedeflerini büyüttü. İnegöl'de üretim yapan mobilya sanayicileriyle birlikte hareket etmenin verdiği avantajları en iyi şekilde kullanan İMOS Sanayi Bakanlığı'nın da desteğini arkasına alarak İnegöl Mobilyası'na çağ atlatıyor.

Elmadağ'a mobilyacılar ihtisas OSB kuruluyor!

Ankara mobilya sektöründe merkez üssü olacak. Elmadağ'da kurulan mobilyacılar ihtisas OSB'de 100'den fazla fabrika kurulacak.

Elmadağ Mobilyacılar OSB 20 bin kişiye istihdam sağlayacak!

Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ANKAMOB) Başkanı Hüseyin Taklacı, "Temeli bu yıl atılacak Elmadağ Mobilyacılar İhtisas OSB tamamlandığında, ilk etapta 100'den fazla fabrika barındırması ve 20 binin üzerinde yeni istihdam sağlanması planlanıyor." dedi.

İnegöl Mobilyacılar Odası, 2. Mobilya İhtisas OSB'den arsa istedi!

İnegöl Mobilyacılar ve Marangozlar Odası Başkanı Özcan Ayhan, “2. Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesinde Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından Hizmet Destek Alanı projesi adı altında arsalar üretilip, odamıza kayıtlı olan üyelerimize sanayi sitesi yapmak istiyoruz'' dedi.

Trabzon Mobilyacılar Sitesi için imzalar atıldı!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Trabzon’un Arsin ilçesinde hayata geçirilecek Mobilyacılar Sitesi için imzalar atıldı.

Mobilyacılar KDV indiriminin yasalaşmasını istiyor!

KDV’nin yüzde 18’den yüzde 8’e indirilmesiyle mobilya sektöründeki satış oranları yüzde 30’un üzerine çıktı. Mobilyacılar KDV indiriminin yasalaşmasını istiyor.

Tokat'a mobilyacılar sitesi geliyor!

Tokat Organize Sanayi Bölgesi'ne Mobilyacılar ve Marangozlar Sitesi geliyor. Arsada, mobilyacılar sitesinin yapılması için faaliyetler başlatıldı.

Adana Mobilyacılar Sitesi'ne 274 bin metrekare yol!

Adana Büyükşehir Belediyesi, yol ve altyapı sorunlarıyla boğuşan binlerce KOBİ’nin yer aldığı Mobilyacılar Sitesi'ne 274 bin metrekarelik yol kazandırdı.

Türk mobilyacılar Köln'deki mobilya fuarından umutlu!

Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen mobilya fuarı hakkında Türk firmalarının temsilcileri, Türk mobilyasının "hesaplı" olan imajını "yüksek kaliteli" olarak değiştirmeyi hedefliyor.

İnegöllü mobilyacılar proje bazlı çalışmaya başladı!

Otel, hastane, tatil köyü ve konut projelerine anahtar teslim mobilya dekorasyonuna ağırlık vermeye başlayan İnegöllü mobilyacılar, yüksek volümlü üretimlerden çok proje işleriyle katma değer sağlamayı hedefliyor. İnegöllü mobilya üreticileri yurt içindeki projelerin yanı sıra yurt dışında da aldıkl

Ankara Siteler İOSB'de sona gelindi!

Ankara Mobilyacılar, Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası, bir yıldır çalışmalarını sürdürdüğü SİTELER İOSB son aşamaya geldiğini açıkladı. Oda, düzenlediği toplantıyla Elmadağ’a yapılması planlanan SİTELER İOSB’nin son durumunu Siteler esnafıyla paylaştı.

Mezitli'nin Tece bölgesi ticaret ve sanayinin merkezi oluyor!

Belediye Başkanı Tarhan, ilçenin batıdaki uç noktası olan Tece bölgesinde bin 300 dekarlık alanın 1/100.000’lik Çevre Düzeni Planı’nda ticaret ve sanayi alanı olarak işaretlendiğini, sanayi sitesi esnafı ile Mersin’deki mobilyacılar ve otomotivcilerin burada toplanacağını söyledi.

Türk mobilyacılar, Almanya'da İstanbul Mobilya Fuarı'nı tanıttı!

Türk mobilyacılar, Almanya'da İstanbul Mobilya Fuarı'nı tanıttı. MOSDER Başkanı Doğan: "10 milyar dolarlık ihracat hedefimize ancak yeni pazarlarla ulaşabiliriz" dedi.

Mobilyacılar endüstri 4.0 hakkında ne düşünüyor?

Dünya Gazetesi yazarı Rüştü Bozkurt, Şişecam Planlama Müdürü Yurdakul Alpay ve MOSFED Başkanı Ahmet Güleç ile endüstri 4.0'ı konuştu.

İnegöllü mobilyacılar

İnegöllü mobilyacılar İnegöllü mobilyacılar

Otel, hastane, tatil köyü ve konut projelerine anahtar teslim mobilya dekorasyonuna ağırlık vermeye başlayan İnegöllü mobilyacılar, yüksek volümlü üretimlerden çok proje işleriyle katma değer sağlamayı hedefliyor. İnegöllü mobilya üreticileri yurt içindeki projelerin yanı sıra yurt dışında da aldıkları projelerle dikkat çekiyor. 


Modern yaşamın ihtiyaçları değişirken tüketici alışkanlıkları da bu değişimden etkileniyor. Bu değişim mobilya sektörünü de etkiliyor. Özellikle metropollerde yaşayanlar gerek zaman kısıtlılığı, gerekse tarza uygun doğru tasarıma sahip olabilme isteğiyle mobilya üreticilerine proje bazlı dekorasyonlar yaptırmaya başladı. Pek çok mobilya üreticisi firmanın bünyesinde iç mimarlar istihdam ediliyor. Yüksek volümlü üretimlerin yerini artık kişiye özgü tasarımlar almaya başladı. Contract sektöründe büyük oteller, restoranlar, hastaneler, tatil köyleri proje bazlı anahtar teslim mobilya tercihlerinde bulunurken, lüks konut projelerinden de talepler geliyor. Bu...