İstanbul Uluslararası Gayrimenkul iletişim

İstanbul Uluslararası Gayrimenkul iletişim

İstanbul Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Ve Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 75 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Altın tarafından kuruldu.

Gıfs İstanbul İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı Mobilya İthalat Ve İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Gıfs İstanbul İnşaat Gayrimenkul Danışmanlığı Mobilya İthalat Ve İhracat Limited Şirketi bugün Avcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Cem Korkmaz tarafından kuruldu.

İstanbul Atlas Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

İstanbul Atlas Gayrimenkul İnşaat Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Mohammad Mahdi Haghighat tarafından kuruldu.

İstanbul Suluo Gayrimenkul Turizm Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

İstanbul Suluo Gayrimenkul Turizm Hizmetleri Anonim Şirketi Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Guohaı Xu tarafından kuruldu. 

İstanbul House Gayrimenkul Araç Kiralama Turizm Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul House Gayrimenkul Araç Kiralama Turizm Hizmetleri ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmed A.A. Aldahdooh tarafından kuruldu. 

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul, Ümraniye' de konumlu İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Projesi 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Konferansı 30 Ocak'ta başlıyor!

2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Konferansı 30 Ocak-2 Şubat 2020 tarihlerinde Ankara Wyndham Otel’de gerçekleştirilecek...

Villas İstanbul Portfolio Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Villas İstanbul Portfolio Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Mouyad Tarabelsi ve Nicholas Nabil Aqqad tarafından kuruldu.

Proestate Uluslararası Gayrimenkul Yatırımı Forumu kapılarını açtı!

Turkuvaz Medya'nın THY ana sponsorluğunda gerçekleşen Proestate Uluslararası Gayrimenkul Yatırımı Forumu Moskova'da kapılarını açtı.

İstanbul Mansions Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

İstanbul Mansions Gayrimenkul Yatırım İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Bağcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Kamil Pehlivan, Rajaa Samer ve Vefa Salihi ortaklığında kuruldu.

5. Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul Fuarı 21 Kasım'da!

Azerbaycan’ın ilk uluslararası gayrimenkul ve yatırım fuarı RecExpo, 21-23 Kasım 2019 tarihleri arasında Bakü Expo Center da 5. kez gerçekleşecek...

İstanbul 7Tepe Gayrimenkul Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul 7Tepe Gayrimenkul Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Aydoğdu tarafından kuruldu.

İnvest Plus Turkey Uluslararası Gayrimenkul İnşaat Satış Pazarlama ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!    

İnvest Plus Turkey Uluslararası Gayrimenkul İnşaat Satış Pazarlama ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Adanan Bozbay, Dilber Basmacı, Gizem Mudrişler, Hakan Akdoğan, Mustafa Hakan Özelmacıklı ortaklığında kuruldu.

Pin Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Pin Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ümit Fatih Güner tarafından kuruldu. 

İstanbul Uluslararası Gayrimenkul iletişim

İstanbul Uluslararası Gayrimenkul iletişim İstanbul Uluslararası Gayrimenkul iletişim

İstanbul Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Ve Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 75 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Altın tarafından kuruldu.

İstanbul Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Ve Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi konusu:
Yurt içinde ve yurt dışında her türlü emlak her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart, otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek, bahçe tarla vearsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı,şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek. Her türlü gayrimenkul almak satmak ve komisyonculuğunu...