JPMorgan Bitcoin fonu

JPMorgan Bitcoin fonu

Son zamanların gündem konuları arasında yer alan kripto para birimi Bitcoin bu defa ABD'nin büyük bankaları arasında yer alan JPMorgan'ın yeni fonuyla konuşuluyor.

JPMorgan, Bitcoin fonu için düğmeye bastı!

Son zamanların gündem konuları arasında yer alan kripto para birimi Bitcoin bu defa ABD'nin büyük bankaları arasında yer alan JPMorgan'ın yeni fonuyla konuşuluyor.

Bitcoin'deki değer kaybı devam edecek mi?

Bitcoin'in, 30 bin doların altına düşüp yeniden 34 bin seviyelerine yükselmesinin ardından uzun vadede düşüşlerin sürüp sürmeyeceği merak edilmeye başlandı. JPMorgan stratejistleri konuyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

JPMorgan CEO’su Jamie Dimon'dan kripto para uyarısı!

JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, kripto paralara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Dimon, piyasa değeriyle beraber en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’e, herhangi bir varlık tarafından destek olunmadığını vurguladı.

Ray Dalio Bitcoin satın aldığını açıkladı!

Dünyanın en büyük hedge fonu Bridgewater Associates'in sahibi Ray Dalio, Bitcoin satın aldığını duyurdu. 

Fon haberi yön değiştirdi! Bitcoin fiyatları arttı!

ABD'li banka JPMorgan Chase'in, Bitcoin fonu kuracağıyla ilgili haberlerin yayılmasıyla kripto para fiyatları yeniden artmaya başladı.

JP Morgan, Bitcoin fonu kuruyor!

Uluslararası yatırım kuruluşu JP Morgan, aktif şekilde yönetilen bir Bitcoin fonu kuruyor. Diğer yandan kripto para borsası Binance, Microstrategy, Apple ve Microsoft tokenlerini işleme açacağını açıkladı. 

Bursa'ya Birleşik Krallık Refah Fonu’ndan 3.2 milyon pound hibe!

Bursa’da, Akıllı Şehircilik yatırımlarına hızla devam ediyor. Akıllı Şehircilik çalışmalarını hızlandıran Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne Birleşik Krallık Refah Fonu’ndan 3.2 milyon pound hibe desteği verildi…

Kredi Garanti Fonu'nda teminat şoku!

Bankaların KOBİ’ler üzerindeki baskısına bir de Kredi Garanti Fonu (KGF) da eklendi. KOBİ’lere verilen KGF kredileri için gayrimenkulleri ipotek altına almaya başlayan bankalar, firmaları da zor durumda bırakmaya başladı.

Bitcoin'i durdurmak imkansız!

Coinshares'in güvenlik bölümü başkanı Demirörs, "Açık kaynaklı, tamamıyla merkeziyetsiz, tüm dünyada yaygınlaşmış bir şeye nasıl düzenleme getirebilir? Bitcoin'i bu manada durdurmak imkansız." ifadesini kullandı.

Zafer Sönmez: Varlık Fonu’nu ailem de anlamadı!

Türkiye Varlık Fonu (TVF) raporları ilk defa Meclis'e sunuldu. TVF Genel Müdürü Zafer Sönmez Varlık Fonu'nu ailesi dahil bir çok kişinin henüz anlayamadığını söylerken,  “TVF banka değildir, hazine değildir, merkez bankası değildir, özelleştirme idaresi değildir” dedi.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Türkiye Varlık Fonu denetimi görüşüldü!

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Türkiye Varlık Fonu ve Türkiye Varlık Fonu Bünyesinde Kurulan Alt Fonların Mali Tabloları ve Faaliyetleri Hakkındaki Denetim ve İnceleme Raporları görüşüldü.

Tahsin Tarhan'dan Türkiye Varlık Fonu’nun İFM'ye ortak olmasına tepki!

Türkiye Varlık Fonu’nun İstanbul Finans Merkezi projesinin 465 bin metrekarelik kısmını 1.6 milyar TL karşılığında devralmasına CHP'li Tahsin Tarhan'dan tepki geldi.

Türkiye Varlık Fonu'ndan İstanbul Finans Merkezi açıklaması!

Türkiye Varlık Fonu Genel Müdürü Sönmez, "Projede ilk etapta inşaatın tamamlanması için müteahhit şirketlerle görüşmeleri hızlandırdık ve her biriyle kamu yararını gözeterek rayiç bedellerin altında oldukça makul meblağlar üzerinden anlaşmalar yaptık" dedi...

JPMorgan Bitcoin fonu Haberi

JPMorgan Bitcoin fonu

Son zamanların gündem konuları arasında yer alan kripto para birimi Bitcoin bu defa ABD'nin büyük bankaları arasında yer alan JPMorgan'ın yeni fonuyla gündeme geldi.

Son zamanların gündem konuları arasında yer alan kripto para haberleri yayımlayan CoinDesk'in haberine göre banka bazı varlıklı müşterilerine Bitcoin fonu sunuyor. 

Haberi yayımlayan CoinDesk'e yapılan açıklamada, henüz banka müşterilerinden herhangi bir yatırım alınmadığı, fakat bankanın yakın bir sürede danışmanlarla görüşmeler yaptığı bildirildi.

Bitcoin yeniden...