Kanyon AVM çalışan sayısı

Kanyon AVM çalışan sayısı

Kanyon'un Genel Müdürü Eriç, Kanyon'un İstanbul'a açık havada alışverişi benimseten ilk lokasyon olduğunu belirterek, bunun İstanbul ve Anadolu'daki pek çok AVM'ye de ilham verdiğini söyledi.

Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor! 31 Haziran son gün!

Milyonlarca çalışanı yakından ilgilendiren kısa çalışma ödemelerinde sona gelindi. Haziran ayının son günleri yaklaşırken kısa çalışma ödeneği ne zaman bitecek, son gün ne zaman? gibi sorular çalışanlar tarafından merak edilip araştırılıyor...

Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor! 30 Haziran'da sona eriyor!

Milyonlarca çalışanı ve işvereni ilgilendiren ücretsiz izin süresinde son aya gelindi. İş Kanunu’nun geçici 10’uncu maddesine göre işletme sahiplerine tanınan çalışanlarını ücretsiz izne çıkarma hakkı 30 Haziran tarihinde sona erecek.

Ücretli çalışan sayısı 13 milyonu geçti!

Sanayi, inşaat ve ticaret-hizmet sektörlerinde ücretli çalışan sayısı mart ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 7,5 arttı.

Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor: Yasak uzatıldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vermiş olduğu kararla milyonlarca çalışanı ilgilendiren işten çıkarma yasağı diğer adıyla iş akdinin feshedilmesi yasağı 30 Haziran'a kadar uzatıldı.

İnşaat sektöründe ücretli çalışan sayısı yüzde 20.7 arttı!

TÜİK'in şubat ayına ilişkin 'ücretli çalışan istatistikleri'ne göre; sanayi, inşaat ve ticaret-hizmet sektörleri toplamında ücretli çalışan sayısı Şubat 2020'de 12 milyon 2 bin 495 kişi iken, bu yıl şubatta yüzde 5,1 artışla 12 milyon 614 bin 757 kişiye yükseldi.

Dikkat milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor! SGK'dan Kod-29 açıklaması geldi!

Sosyal Güvenlik Kurumu, “Fesih kısıtından önceki dönemde aylık ortalama 17 bin çalışanın işten ayrılış nedeni ‘Kod-29’ olarak bildirilmiş iken fesih kısıtından sonraki dönemde bu sayı daha düşük olup aylık ortalama 15 bin kişidir” açıklamasını yaptı.

İngiliz konut finansman kuruluşu Nationwide'dan 113 bin çalışanına esnek çalışma modeli!

İngiltere'nin en büyük konut finansman kuruluşu olan Nationwide, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrası da 13 bin çalışanının istediği yerden çalışmaya devam edebileceğini açıkladı.

Siber dolandırıcılıkla gayrimenkul almaya çalışan şebekeye operasyon!

Uluslararası siber dolandırıcılık yaparak gayrimenkul almaya çalışan şebekeye yönelik yapılan operasyonda 5 kişi yakalandı. 

3 bin 500 TL alan çalışan ne kadarlık konut kredisi çekebilir? 

Bankalar tarafından uygulanan konut kredisi kampanyaları vatandaşları ev almaya yöneltti. Konut satın almak isteyen birçok vatandaş maaşına göre verilecek konut kredisi için hesaplama yapıyor. Peki, 3 bin 500 TL maaş alan çalışan ne kadar konut kredisi çekebilir? İşte detaylar...

Ücretli çalışan sayısı yüzde 5,2 arttı!

Ücretli çalışan sayısı, ocak ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 5,2 arttı. Çalışan sayısı sanayi sektöründe yıllık bazda yüzde 8,4, inşaat sektöründe yüzde 22,1 ve ticaret-hizmet sektöründe yüzde 0,5 artış gösterdi.

İnşaat sektöründe ücretli çalışan sayısı yüzde 22 arttı!

Türkiye İstatistik Kurumu'ndan (TÜİK) açıklanan rakamlara göre; Ocak ayında inşaat sektöründe ücretli çalışan sayısı yüzde 22.1 arttı. 

Uzaktan çalışan da tazminat alabilecek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ekonomi reform paketi kapsamında uzaktan çalışan da part time çalışan da tazminat alabilecek. İşte tüm merak edilenler...

Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor! 8 maaş tazminat kazanabilirsiniz!

İş sözleşmesi feshedilen çalışan işe iade davası açabiliyor. Mahkeme sonucunda eğer çalışan haklı bulunursa, kıdem tazminatı ile birlikte 4 ila 8 maaş kadar tazminata hak kazanabiliyor. İşte detaylar...

Kanyon AVM çalışan sayısı Haberi

Kanyon AVM çalışan sayısı
AVM'nin ziyaretçi sayısı yüzde 27 arttı. ECZACIBAŞI ve İş GYO ortaklığıyla 2006 Mayıs'ta hizmete açılan Kanyon, bu yıl 9. yaşını kutluyor. Kanyon Genel Müdürü Cem Eriç, düzenlenen basın toplantısında 9 yıldır popüler olmanın sırlarını ve önümüzdeki dönem projelerini anlattı. 


2015 HAREKETLİ GEÇİYOR 

Kanyon'un İstanbul'a açık havada alışveriş ve yaşamı benimseten ilk lokasyon olduğuna dikkat çeken Eriç, İstanbul ve Anadolu'da daha sonra açılan pek çok AVM'nin Kanyon u izlediğini ifade etti. Eriç, "Kanyon'da yaratılan ticaretin hacmi yaklaşık 500 milyon TL. Toplam ciro içinde, üç yılda (2012-14) Kanyon mağazalarının ortalama satış m2 verimliliği, aynı dönemdeki toplam enflasyon rakamının 20 puan üzerinde artış gösterdi. Kira gelirlerimizde de buna paralel bir artış gerçekleşti. Aynı dönemde misafir sayılarımız yüzde 27 arttı. Yılda 14 milyon misafir ağırlıyoruz"...