karaman modern konutlar

karaman modern konutlar

Karaman Belediye Başkanı Ali Kantürk, 3 bin 500 konutluk ikinci etap toplu konut çalışmalarını başlattıklarını bildirdi.

Ege-Koop'tan kentsel dönüşüm çağrısı!

Binlerce İzmirliyi ilgilendiren sağlıklı ve modern konutlar ile buluşturan Ege-Koop, kentsel dönüşüm çağrısı yaptı.

Ankara Mamak'ta modern konutlar için düğmeye basıldı!

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Mamak Kentsel Dönüşüm Projesi dahilinde çalışmalarına başladı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, inşa edilecek 4 bin 500 konutun 2 sene içerisinde hak sahiplerine teslim edileceğini dile getirdi. 

Elazığ Şehit Fevzi Mahallesi'nde depreme dayanıklı konutlar inşa edilecek!

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, geçtğimiz yıl Elazığ'da meydana gelen depremden etkilenen merkez Battalgazi ilçesi Şehit Fevzi Mahallesi'nde depreme dayanıklı, modern konutlar inşa edileceğini söyledi.

TOKİ'den Karaman ve Karabük'e yatay mimarili yeni konutlar!

TOKİ tarafından 50 bin yeni sosyal konut projesi kapsamında Karaman ve Karabük’te inşa edilecek konutların ihalesi yapıldı...

Şahinbey yeniden inşa ediliyor!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, çarpık yapılaşmayı ortadan kaldırarak modern konutların yapıldığı kentsel dönüşüm projeleri kapsamında, 40 yıllık bir hayali gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başakşehir'e havuzlu cami!

Başakşehir’in Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi’nde modern konutların hayata geçirildiği Hoşdere mevkiinde yükselen bin 500 kişilik cami Ramazan ayında ibadete açılacak.

Resim Modern Konutları fiyat bilgisi 2018!

Resim Modern Konutları fiyat bilgisi 2018 güncel liste kapsamında projede fiyatlar 259 bin TL'den başlıyor. Projede teslimler 2019 yılında yapılacak...

Resim Modern Konutları ne zaman teslim?

Yüzde 11 indirim imkanı sunulan Resim Modern projesi Ortadoğu Grup imzası taşıyor. Resim Modern Konutları ne zaman teslim?

Karaman TOKİ Konutları'nın ihalesi yapıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Karaman’da hayata geçirilecek 265 tarımköy konutunun ihalesi yapıldı.

Hasankeyfliler modern konutları bekliyor!

Batman'ın Hasankeyf ilçesinde yaşayan vatandaşlar, inşası süren yeni konutlara taşınmak için gün sayıyor. Vatandaşlar için yeni yerleşim yerinde 710 konut inşa edilecek.

Yeni Sakarya’nın sırrı yatay mimari!

Sakarya'da oluşturulan "yeni yerleşim bölgesi" Camili, Korucuk ve Karaman mahallelerindeki konutlar, deprem yönetmeliğine uygun inşa edildi.

Yıldız Park Modern Konutları'nda 2+1'ler 487 bin TL'ye!

Gaziosmanpaşa İş Ortaklığı tarafından İstanbul Caddesi üzerinde inşa edilen Yıldız Park Modern Konutları'nda son daireler satışta. 1+1'lerin satıldığı projede 2+1 dairelerin fiyatları 487 bin TL'den başlıyor.

Şanlıurfa Harran imar onayı bekliyor!

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinin imar planı Anıtlar Kurulu onayını bekliyor. Bölgede TOKİ projeleri be modern konutlar için yer açılmış olacak.

karaman modern konutlar Haberi

karaman modern konutlar


Kantürk, makamında düzenlediği basın toplantısında, gecekondular ve çarpık yapılaşmaya karşı mücadele ettiklerini belirterek, bu mücadelenin en önemli ayağının modern konutlar inşa etmek olduğunu belirtti.


Karaman'da ikinci etap konut alanının hayata geçirilmesi için geçtiğimiz hafta TOKİ yetkilileriyle son bir görüşme yaptıklarını ifade eden Kantürk, şunları kaydetti: "Üniversitenin üst kısmında, doğumevinin karşısındaki 400 bin metrekare alanda yapılacak 3 bin 500 yeni konut için start verildi. Yaptırdığımız anketler sonucunda, bu konutlarımızın 3 bin 150'sinin 87 metrekare, 350'sinin de 65 metrekare olarak yapılması talebi ortaya çıktı. Bu konutlar tamamen alt gelir grubu için yapılacağından bazı koşullar var. Başvuruda bulunanların en az bir yıldır Karaman'da oturuyor olması, başvuran kişinin 30 yaş ve üzeri olması, aylık gelirinin bin 90 YTL'yi geçmemesi, üzerinde kayıtlı evi olmaması...